BİZİ TAKİP EDİN

ÖNE ÇIKAN

Coinzo ile Bitcoin Tahmin Yarışması!

Coinzo ile Bitcoin tahmin yarışmasına katılmak ister misiniz?

Yayın:

-

coinzo

Türkiye’nin önde gelen kripto para borsalarından biri olan Coinzo Kripto Para Platformu’nun sponsorluğunda kriptoda.com’da, ödüllü Bitcoin tahmin yarışması başladı.

Günlük kapanış tahminlerinin yapılacağı yarışmada, aylık ve haftalık olarak bir çok ödül dağıtılacak. Her ay toplamda 1000 dolar dağıtılacak olan yarışmada, yapılması gereken tek şey gün içinde Bitcoin kapanış tahmini yapmak. Yapılan tahminler sonucunda verilecek ödüller ise şu şekilde; 

  • Haftanın birincisine 100 $, ikincisine 50 $ ve üçüncüsüne 25 $  değerinde, 
  • Ayın birincisine 150 $, ikincisine 100 $ ve üçüncüsüne 50 $ değerinde CNZ dağıtılacak.

Gün içinde herhangi bir saatte tahminde bulunabileceğiniz ve tahminlerinizi sonradan değiştirebileceğiniz yarışmada, Bitcoin mum kapanış değerlerine en yakın  tahmini yapan kişiler, aylık ve haftalık  ödüllerine kavuşacaklar. 

Bu eğlenceli yarışma sayesinde günlük tahminler yapıp hem birçok ödülün sahibi olabileceksiniz, hem de kripto para dünyasını takipte kalıp, bitcoin alma işlemlerinizi ve yatırımlarınızı daha iyi yönetebileceksiniz. 

Yarışmaya katılarak, siz de bu heyecana ortak olabilirsiniz.

Yorum Yap

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Trend Haberler

Tüm hakları saklıdır. Copyright 2021 Muhabbit
Feragatname: Muhabbit'in içeriği, doğası gereği bilgi amaçlıdır ve yatırım tavsiyesi olarak yorumlanmamalıdır. Kripto para ticareti, satın alma veya satma yüksek riskli bir yatırım olarak kabul edilmelidir ve her okuyucunun herhangi bir karar vermeden önce kendi araştırmalarını yapması önerilir.!