Muhabbit

Compound Token COMP Fiyat Analizi 06.08.2021

Fiyat analizi yazı dizimizin bugünkü bölümünde Compound Token’ı inceliyoruz. COMP fiyat grafiğindeki teknik göstergeler ve olası hareketler

comp Fiyat Analizi 3-1

Herkese selamlar ben CryptoTepe. Bugünkü fiyat analizi yazımda Compound Token yani COMP grafiğimizi inceleyeceğim. Yükselen trend oluşturan COMP yükselişine devam ediyor. Destek, direnç ve trend çizgisine değineceğim yazımda sizlere yardımcı olmaya çalışacağım.

COMP Fiyat 6 Ağustos 2021

Binance COMP/USDT verilerine göre 2021 yılı içerisinde en düşük değeri 136 dolar, en yüksek değeri ise 911 dolar. Şu an 480 dolar seviyesinde işlem görmekte.

COMP Grafik 6 Ağustos 2021

Compound Token COMP fiyat grafiği 06.08.2021. 4 Saatlik grafik veriler Binance borsasına aittir.

Grafiğimiz 4 saatlik zaman diliminde ve logaritmik ayarlardadır. Grafikteki veriler Binance borsasının sağladığı COMP/USDT verileridir. Ayrıca fiyatın yükselen trend çizgisinden aldığı tepkiler beyaz ok işareti yardımıyla gösterilmiştir.

COMP Analiz 6 Ağustos 2021

Grafiğimizdeki mor alanlar her zaman olduğu gibi destek ve direnç bölgeleri olarak çalışmakta. Trend çizgisine 4 adet teması bulunan COMP yükselen dip bölgeleri oluşturarak yükselişini devam ettiriyor. Trend çizgisi altına düşmediği sürece grafiğimiz oldukça olumlu görünüyor. Grafiğimiz hakkındaki detaylı bilgiyi yorum kısmında anlatıyor olacağım.

COMP Yorum 6 Ağustos 2021

Son tepe bölgesi 530 dolar seviyesinde olan COMP henüz son tepe bölgesini aşmadı. 460 dolar seviyesindeki direnç bölgesini kırmış olan COMP için önündeki direnç bölgesi hedef alınabilir. Trend çizgimize değinecek olursak, yükselen trend altına düşmediği sürece stop yükselterek takip edilebilir. Umarım 530 dolar seviyesindeki direnç bölgesinin de aşılmasıyla ivmeli bir yükseliş görebiliriz.

COMP için güncel değerlendirmem bu şekildeydi, ilerleyen günlerde grafiğimizi tekrar güncelleyeceğim.

Daha fazla analiz, haber ve diğer kullanıcıların yorumu için telegram kanalımıza katılabilirsiniz.

Ayrıca tradingview üzerinde ilgili parite hakkında daha fazla bilgi ve içerik için buraya tıklayabilirsiniz.

Daha fazla analiz için; Analiz Haberleri

UYARI: Yukarıda verilen fiyat, analiz ve grafikler yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları oldukça yüksek risk içermektedir. Yatırım yapacak veya yapmayı düşünen kişilerin kendi araştırmalarını yapmaları gerekmektedir.

Son Yazılar

Exit mobile version