Huobi Bitcoin Son Fiyatı
BTC $67362.01
-0.07%
Huobi Ethereum Son Fiyatı
ETH $3469.2
-1.08%
Huobi Avalanche Son Fiyatı
AVAX $32.05
2.49%
BNB Token Son Fiyatı
BNB $593.9
-1.07%
Binance Kayıt Ol

Muhabbit

ANALİZ

Compound Token COMP Fiyat Analizi 28.02.2022

Fiyat analizi yazı dizimizin bugünkü bölümünde Compound Token’ı inceliyoruz. COMP fiyat grafiğindeki teknik göstergeler ve olası hareketler.

Clock
Paylaş
Compound Token COMP Fiyat Analizi 28.02.2022

Herkese selamlar, bugünkü fiyat analizi yazımda Compound token yani COMP grafiğimizi inceleyeceğim. Uzun bir süredir yakından takip ettiğimiz COMP grafiğimizin son durumunu inceleyeceğim. Ayrıca kırılım aşamasına gelen grafiğimizin güncellemesini yapacağım ve olası hareketleri ele alacağız. Sizleri çok fazla bekletmeden fiyat analizi yazımıza geçelim.

728×90 muhabbit - Compound Token COMP Fiyat Analizi 28.02.2022300x250 muhabbit - Compound Token COMP Fiyat Analizi 28.02.2022

COMP Fiyat 28 Şubat 2022

116,5 dolar seviyesinde işlem gören COMP, kritik bir seviyede bulunmakta. Destek bölgesiyle düşen trend çizgisi arasında sıkışan fiyat grafiğinin yönü önümüzdeki saatlerde belli olacak. Fiyat açısından düşen trend çizgisinin kırılması olumlu bir gelişme olacaktır.

COMP Grafik 28 Şubat 2022

aew5WUw8 - Compound Token COMP Fiyat Analizi 28.02.2022
Compound Token COMP fiyat grafiği 28.02.2022. 1 günlük grafik veriler Binance borsasına aittir.

Büyük zaman diliminde oluşan yapıyı 1 günlük zaman diliminde inceleyeceğiz. Binance borsasından temin ettiğimiz grafikte COMP/USDT paritesini kullandım. Ayrıca grafiğimizi TradingView aracılığıyla hazırladım. Grafik üzerinde bulunan destek ve direnç bölgelerinin dışında 2 adet trend çizgisi bulunmaktadır. Trend çizgilerinden alınan tepkiler beyaz ok işaretleri ile gösterilmiştir. Ayrıca grafiğimizin alt kısmında RSI (Relative Strength Index) Göreceli Güç Endeksi bulunmaktadır.

COMP Analiz 28 Şubat 2022

Destek ve direnç bölgelerimizi her zaman olduğu gibi mor alanlar yardımıyla takip ediyorum. Grafiğimize baktığımız zaman destek ve direnç bölgelerinden daha önemli olacak şekilde konumlandırılmış 2 adet trend çizgisi bizleri karşılamakta. Şu an bulunduğumuz fiyat itibarıyle düşen trend çizgisi aşılacak veya destek bölgesi kaybedilerek fiyat bir alt desteği test edecek.

Bu nedenle grafiğimizi yakından takip etmenin yanında alarm kurmak mantıklı olacaktır. Destek bölgesi altına ve düşen trend çizgisinin hemen üzerine alarm kurarak takip edilebilir. Düşen trend çizgisinin aşılması durumunda destek altında zarar kesilecek şekilde önümüzdeki direnç bölgeleri hedef olarak kullanılabilir.

comp Fiyat Analizi - Compound Token COMP Fiyat Analizi 28.02.2022

COMP Yorum 28 Şubat 2022

Henüz herhangi bir kırılım olmayan grafiğimizi yakından takip ediyor olacağım. Umarım düşen trend çizgisi kırılır ve önümüzdeki direnç bölgeleri test edilir.

COMP grafiğindeki teknik göstergeleri ve olası hareketleri incelediğim fiyat analizimiz bu şekildeydi. Önümüzdeki günlerde grafiğimizi tekrar güncelleyeceğim.

Daha fazla analiz, haber ve diğer kullanıcıların yorumu için telegram kanalımıza katılabilirsiniz.

Ayrıca TradingView üzerinde COMP/USD hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz.

Daha fazla analiz için; Analiz Haberleri

UYARI: Yukarıda verilen fiyat, analiz ve grafikler yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları oldukça yüksek risk içermektedir. Yatırım yapacak veya yapmayı düşünen kişilerin kendi araştırmalarını yapmaları gerekmektedir.

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar