Huobi Bitcoin Son Fiyatı
BTC $63665.27
3.05%
Huobi Ethereum Son Fiyatı
ETH $3490.02
2.16%
Huobi Avalanche Son Fiyatı
AVAX $42.71
-1.48%
BNB Token Son Fiyatı
BNB $414.5
1.22%
Binance Kayıt Ol

Muhabbit

ANALİZ

Compound Token COMP Fiyat Analizi 28.03.2022

Fiyat analizi yazı dizimizin bugünkü bölümünde Compound Token’ı inceliyoruz. COMP fiyat grafiğindeki teknik göstergeler ve olası hareketler.

Clock
Paylaş
Compound Token COMP Fiyat Analizi 28.03.2022

Herkese selamlar, bugünkü fiyat analizi yazımda Compound token yani COMP grafiğimizi inceleyeceğim. Geçtiğimiz günlerde incelediğimiz COMP grafiğinde Adam-Eve formasyonunu belirtmiştim. Grafiğimizde gelişmeler olması nedeniyle güncelleyeceğim. Ayrıca güncel COMP grafiğimizi teknik açıdan değerlendireceğim. Sizleri çok fazla bekletmeden COMP grafiğimizi fiyat, grafik ve analiz başlıkları altında incelemeye başlayalım.

Binance BannerBinance Banner

COMP Fiyat 28 Mart 2022

Bugün yaşanan yükseliş ile birlikte 125 dolar direnç bölgesinin üzerine çıkan COMP, şu an 131,2 dolar seviyesinde işlem görmekte. Teknik açıdan 150 dolar seviyesinin hedeflendiği grafiğimizi yakından takip etmeye devam edeceğiz.

COMP Grafik 28 Mart 2022

Compound Token COMP fiyat grafiği 28.03.2022. 4 saatlik grafik veriler Binance borsasına aittir.

TradingView aracılığıyla hazırladığım grafik 4 saatlik zaman dilimindedir. Binance borsasının sağladığı COMP/USDT paritesini kullanarak hazırladığım grafiğimin alt kısmında RSI (Relative Strength Index) Göreceli Güç Endeksi bulunmaktadır. Ayrıca grafik üzerinde destek ve direnç bölgeleri dışında Adam-Eve formasyonunu belirtmek için kullanılan beyaz çizgiler bulunmaktadır.

COMP Analiz 28 Mart 2022

Destek ve direnç bölgelerimizi mor alanlar yardımıyla belirttim. 20 Mart 2022 tarihinde hazırladığım COMP fiyat analizinde Adam-Eve formasyonunu aktardım. 20 Mart 2022 tarihli COMP fiyat analizimizi okumak için buraya tıklayabilirsiniz. Formasyonun hedefine ulaşması durumunda COMP yatırımcısı bu pozisyondan %25 oranında kâr sağlamış olacak. Umarım COMP 150 dolar direnç seviyesine kadar yükselir ve yatırımcılarını sevindirir.

Kırılan neckline seviyesinin üzerinde işlem gören COMP, henüz ivmeli bir yükseliş gerçekleştirmedi. Bu seviyeden destek bölgesine kadar geri çekilme oluşması durumunda, yakın stoplu şekilde işlem açmak isteyenler fırsat bulacaktır.

comp Fiyat Analizi 2

COMP grafiğindeki teknik göstergeleri ve olası hareketleri incelediğim fiyat analizimiz bu şekildeydi. Önümüzdeki günlerde grafiğimizi tekrar güncelleyeceğim.

Daha fazla analiz, haber ve diğer kullanıcıların yorumu için telegram kanalımıza katılabilirsiniz.

Ayrıca TradingView üzerinde COMP/USD hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz.

Daha fazla analiz için; Analiz Haberleri

UYARI: Yukarıda verilen fiyat, analiz ve grafikler yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları oldukça yüksek risk içermektedir. Yatırım yapacak veya yapmayı düşünen kişilerin kendi araştırmalarını yapmaları gerekmektedir.

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar