Huobi Bitcoin Son Fiyatı
BTC $66533.28
-5.81%
Huobi Ethereum Son Fiyatı
ETH $3210.61
-8.82%
Huobi Avalanche Son Fiyatı
AVAX $38.21
-17.74%
BNB Token Son Fiyatı
BNB $577.2
-6.09%
Binance Kayıt Ol

Muhabbit

ANALİZ

Compound Token Güçlü Destek Seviyesine Geriledi!

Fiyat analizi yazı dizimizin bugünkü bölümünde Compound Token’ı inceliyoruz. COMP fiyat grafiğindeki teknik göstergeler ve olası hareketler.

Clock
Paylaş
Compound Token Güçlü Destek Seviyesine Geriledi!

Herkese selamlar, bugünkü fiyat analizi yazımda Compound Token yani COMP grafiğini inceleyeceğim. COMP fiyat analizini destek ve direnç bölgelerini kullanarak teknik açıdan değerlendireceğiz.

COMP Fiyat 6 Eylül 2022

ATH (All Time High) seviyesi 911 dolar olan COMP, zirvenin %95 oranında gerisinde işlem görmekte. COMP, şu an 45,89 dolar seviyesinde bulunmakta.

728×90 muhabbit - Compound Token Güçlü Destek Seviyesine Geriledi!300x250 muhabbit - Compound Token Güçlü Destek Seviyesine Geriledi!

COMP Grafik 6 Eylül 2022

kWEhYY2d - Compound Token Güçlü Destek Seviyesine Geriledi!
Compound Token COMP fiyat grafiği 06.09.2022. 4 saatlik grafik veriler Binance borsasına aittir.

Grafiğimiz TradingView aracılığıyla temin edilmiş olup, Binance borsasının COMP/USDT paritesi kullanılarak hazırlanmıştır. 4 saatlik zaman diliminde olan grafiğimizin üzerinde destek ve direnç bölgeleri bulunmakta. Fiyatın, 45 dolar destek bölgesinden aldığı tepkiler beyaz ok işaretleri ile belirtilmiştir. Ayrıca grafiğin alt kısmında RSI (Relative Strength Index) Göreceli Güç Endeksi bulunmaktadır.

COMP Analiz 6 Eylül 2022

Destek ve direnç bölgelerini her zaman olduğu gibi mor alanlar yardımıyla takip ediyoruz. Oldukça iyi çalışan bu seviyeleri, uzun bir süredir aynı şekilde takip ediyoruz. Son COMP fiyat analizimizde 45 dolar destek seviyesinin önemine vurgu yapmıştım. Bu seviyeden tepki alan COMP, %15 oranında değer kazanarak 54 dolar direnç bölgesine kadar yükseliş gerçekleştir. COMP fiyat analizimizi değerlendiren okurlarımızı tebrik ederim. Ayrıca 28 Ağustos 2022 tarihli fiyat analizimizi okumak için buraya tıklayabilirsiniz.

Grafiğimizin güncel durumunu inceleyecek olursak. Güçlü destek seviyesinin tekrar test edildiğini görmekteyiz. Bu seviyenin kaybedilmemesi oldukça önemli. Bildiğiniz gibi güçlü destek seviyesinin kaybedilmesi durumunda, kırılan destek seviyesi artık direnç bölgesi olarak çalışacaktır. Bu nedenle COMP grafiğinde 45 dolar destek seviyesine alarm kurarak takip edebiliriz.

comp Fiyat Analizi - Compound Token Güçlü Destek Seviyesine Geriledi!

COMP Yorum 6 Eylül 2022

Compound grafiğindeki teknik göstergeleri ve olası hareketleri incelediğim fiyat analizimiz bu şekildeydi. Grafikte gelişmeler olduğu takdirde grafiğimizi güncelleyeceğim.

Daha fazla analiz, haber ve diğer kullanıcıların yorumu için telegram kanalımıza katılabilirsiniz.

Ayrıca TradingView üzerinde COMP/USD hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz.

Daha fazla analiz için; Analiz Haberleri

UYARI: Yukarıda verilen fiyat, analiz ve grafikler yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları oldukça yüksek risk içermektedir. Yatırım yapacak veya yapmayı düşünen kişilerin kendi araştırmalarını yapmaları gerekmektedir.

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar