Huobi Bitcoin Son Fiyatı
BTC $52160.46
1.37%
Huobi Ethereum Son Fiyatı
ETH $2995.6
2.72%
Huobi Avalanche Son Fiyatı
AVAX $38.23
-1.11%
BNB Token Son Fiyatı
BNB $353.6
0.43%
Binance Kayıt Ol

Muhabbit

BITCOIN

Conflux Network, Blockchain Game Alliance’a Katılıyor!

Conflux Network (CFX) Blockchain Game Alliance’a katılıyor.

Clock
Paylaş
Conflux Network, Blockchain Game Alliance’a Katılıyor!

Conflux Network (CFX) Blockchain Game Alliance’a (BGA) katılıyor.

Conflux Network yaptığı duyuru ile birlikte Blockchain Game Alliance’a katıldığını duyurdu.

Oyun endüstrisinde blockchain çözümlerini tanıtmak ve teşvik etmek amacıyla kurulan Blockchain Game Alliance (BGA), yeni teknolojiler hakkında farkındalık yaratmayı amaçlıyor.

Çin Hükümeti tarafından onaylanan tek Layer 1 (Katman 1) projesi olarak öne çıkan Conflux, bugüne kadar gerçekleştirdiği iş birlikleri ile adından söz ettirmişti.

BGA’ya katılan Conflux, oyun geliştiricileri tarafında güçlü topluluklar oluşturmak, farklı kültürler arasında köprüler kurmak ve NFT çözümleri sunmayı amaçlıyor. Bu noktada BGA ile aynı vizyonu taşıyan Conflux, BGA’ya katılarak bu farkındalık yaratma noktasında önemli bir adım atmış durumda.

Konu ile ilgili olarak Conflux Network’ün stratejik ortaklıklardan sorumlu Başkan Yardımcısı Chris Banbury’nin açıklamaları şu şekilde:

Conflux, küresel olarak erişilebilir bir blockchain oyun ekosistemi yaratmak için BGA’ya katılmaktan son derece mutlu ve heyecanlı. Geleneksel oyun geliştiricilerini blockchain oyunlarına, Çin ile Batı arasındaki teknolojik, kültürel köprüler sayesinde bağlamaya odaklanarak, bir bütün olarak BGA topluluğu için yeni fırsatlar ortaya koyabileceğimizi düşünüyoruz.

Yaptığı yeni duyuru ile birlikte OKEx ile de bir işbirliğine giden Conflux, iki ağ arasında kurulacak bir köprü ile varlıkların transferi ve birlikte çalışabilirlik konusunda önemli bir adım atmıştı.

Blockchain haberleri için: Blockchain Haberleri

Telegram kanalımıza katılın.

Bu içerik sponsorludur.

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar