Huobi Bitcoin Son Fiyatı
BTC $65345.99
-2.07%
Huobi Ethereum Son Fiyatı
ETH $3506.86
-2.69%
Huobi Avalanche Son Fiyatı
AVAX $28.43
-5.80%
BNB Token Son Fiyatı
BNB $599.8
-1.62%
Binance Kayıt Ol

Muhabbit

BLOCKCHAIN

Conflux Network, Haziran 2023 Aylık İlerleme Raporunu Yayımladı: Öne Çıkan Detaylar

Çin’deki tek düzenleyici uyumlu ve halka açık blok zinciri olan Conflux Network, Asya’da genişlemek isteyen projeler için benzersiz bir avantaja sahip olduğunu vurguluyor.

Clock
Paylaş
Conflux Network, Haziran 2023 Aylık İlerleme Raporunu Yayımladı: Öne Çıkan Detaylar

Çin’deki tek düzenleyici uyumlu ve halka açık blok zinciri olan Conflux Network, Asya’da genişlemek isteyen projeler için benzersiz bir avantaja sahip olduğunu vurguladı. Proje ayrıca haziran ayı başında Hong Kong’daki Web 3 Enstitüsü’nün kıdemli bir üyesi olduğunu da duyurdu.

728×90 muhabbit - Conflux Network, Haziran 2023 Aylık İlerleme Raporunu Yayımladı: Öne Çıkan Detaylar300x250 muhabbit - Conflux Network, Haziran 2023 Aylık İlerleme Raporunu Yayımladı: Öne Çıkan Detaylar

İşte haziran ayındaki diğer yeni gelişmelerin ana hatları:

 • Geleneksel blok zinciri yapılarında, işlemler sırasıyla ve tek bir zincirde gerçekleştirilirken, layer-2 çözümleri paralel işlem yetenekleriyle birden fazla işlemi aynı anda gerçekleştirebilir. Bu yüzden Smooth Labs, paralel işlem yeteneklerine sahip bir layer-2 çözümünün geliştirilmesi konusunda Conflux ile iş birliği yaptı.
 • MetaPath, Conflux eSpace’i entegre etti ve eSpace üzerindeki stablecoin’ler ile 30’dan fazla ağ üzerinde bulunan 400’den fazla varlık arasında sorunsuz bir şekilde cross-chain swap işlemleri yapılmasını sağladı.
 • Opside, ekosistem gelişimini teşvik etmek ve merkeziyetsiz ZK-RaaS ağlarının ilerlemesini desteklemek amacıyla Conflux ile stratejik bir ortaklık kurdu.
 • NuLink, Conflux ekosistemi projeleri için şifreleme ve gizlilik koruma hizmetleri sunmayı amaçladığı için Conflux ile iş birliği yaptı.
 • dappOS, Conflux ile işbirliği yaparak işletim protokollerine tam destek sağlamak için Conflux’u entegre etme kararı aldı.
 • Supremacy, daha güvenli bir blok zinciri ağı oluşturma hedefiyle teknolojiye yoğunlaşma ve yenilikçi araştırmalar yoluyla üst düzey güvenlik çözümleri sunmak amacıyla Conflux ile stratejik bir ortaklık duyurdu.
 • Code4arena, Conflux ile güvenlik ortaklığı duyurdu.
 • UME, NFT pazarını Conflux ile entegre etmek için Conflux ile bir ortaklık kurdu.
 • Pinata, medya ve içerik dağıtım paketini Conflux ile entegre etmek için bir ortaklık duyurdu ve developer workshop’a katıldı.
 • Thirdweb, F4web3 SDK’sını entegre etmek için Conflux ile bir ortaklık kurdu ve developer workshop’a katıldı.
 • Sentio, Conflux Builders’a güçlü on-chain veri indeksleme, görselleştirme ve izleme hizmetleri getireceğini duyurdu.

Conflux Network Nedir?

Conflux Network; yüksek performanslı, ölçeklenebilir ve güvenli bir blockchain ağı sağlamayı hedefleyen bir projedir. Proof of Work (PoW) ve Proof of Stake (PoS) algoritmalarını birleştiren Tree-Graph Consensus (TGC) protokolünü kullanır. Bu protokol sayesinde, yüksek işlem hızlarına ve düşük maliyetlere sahip olmayı amaçlar. Aynı zamanda ağın ölçeklenebilirliği de önemli bir odak noktasıdır.

Sosyal medya hesaplarımızdan bize katılabilir, son blockchain gelişmelerinden anlık ve hızlı haberdar olabilirsiniz: https://linktr.ee/muhabbitcom

Daha Fazla Kripto Para Haberleri İçin: Kripto Para Haberleri

Daha fazla Blockchain Haberleri için: Blockchain Haberleri

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar