Huobi Bitcoin Son Fiyatı
BTC $51296.49
-1.76%
Huobi Ethereum Son Fiyatı
ETH $2918
-0.23%
Huobi Avalanche Son Fiyatı
AVAX $37.03
-5.20%
BNB Token Son Fiyatı
BNB $364.3
1.96%
Binance Kayıt Ol

Muhabbit

ALTCOIN

Conflux Network Üzerindeki Projeler Tüm Hızıyla Devam Ediyor!

Conflux Network üzerindeki çalışmalar tüm hızıyla sürüyor.

Clock
Paylaş
Conflux Network Üzerindeki Projeler Tüm Hızıyla Devam Ediyor!

Conflux Network üzerindeki çalışmalar tüm hızıyla sürüyor. Hibe programı ile desteklenen projeler çözümlerini geliştirmeye devam ederken Conflux Network, yenilikçi fikirleri olan herkesi ekosistemine davet ediyor.

Geçtiğimiz gün Hibe Programı’na dair Şubat ayı güncellemelerini yayınlayan Conflux, programa dahil olan projelerin durumlarını detaylı bir şekilde açıkladı.

Binance BannerBinance Banner

Hibe programının parçası olan Reach, yeni bir programlama dili olarak öne çıkarken, geliştiricilerin merkezsiz uygulamaları çok daha kısa sürede oluşturmaları hedefleniyor. Bitquery, Conflux üzerinde API çözümleri sunan bir proje olarak öne çıkıyor. Certik tarafından ortaya konan DeepSEA ise akıllı sözleşmeleri oluşturabilmek için bir programlama dili olarak geliştirilmeye devam ediyor. Yol haritasının birinci kısmını tamamlayan DeepSEA derleyici çözümünü Conflux üzerine taşımış durumda.

Decentology tarafından ortaya konan DAppStarter ise, adından da anlaşılacağı üzere DApp oluşturabilmek için kullanılacak bir çözüm olarak Conflux üzerinde çalışmalarını sürdürüyor. Geliştiricileri 15 dakikadan daha kısa sürede uygulama geliştirebilmesini amaçlayan proje, hibe programının da katkılarıyla çalışmalarını sürdürüyor. Simple DeFi ise yatırım yapmaya zamanı olmayan kişiler için düşünülmüş bir çözüm olarak öne çıkıyor.

MoonSwap ve MoonDEX gibi uygulamalara entegre olarak kullanıcıların yatırım sürecini basitleştirmeyi hedefliyor. Kişilerin risk anlayışlarına göre farklı modellemeleri bulunan Simple DeFi, kullanıcılara kolay bir yatırım deneyimi sunmayı hedefliyor.

2.4 Milyar adetten fazla CFX ile geliştirileri desteklemeyi hedefleyen Conflux, yenilikçi projeleri ekosistemine davet ediyor. Hibe programına burada bulunan link üzerinden başvurabilirsiniz.

Altcoin haberleri için: Altcoin Haberleri

Telegram kanalımıza katılın.

Bu içerik sponsorludur.

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar