Huobi Bitcoin Son Fiyatı
BTC $66919.46
1.01%
Huobi Ethereum Son Fiyatı
ETH $3265.33
2.82%
Huobi Avalanche Son Fiyatı
AVAX $39.59
2.41%
BNB Token Son Fiyatı
BNB $606.7
0.35%
Binance Kayıt Ol

Muhabbit

ALTCOIN

Conflux Şangay Hükümeti’nden 5 Milyon $ Yatırım Aldı!

Conflux Network, Şangay Hükümeti’nden 5 Milyon $’lık yatırım aldığını açıkladı.

Clock
Paylaş
Conflux Şangay Hükümeti’nden 5 Milyon $ Yatırım Aldı!

Conflux Network, Şangay Hükümeti’nden 5 Milyon $’lık yatırım aldığını açıkladı.

Pekin merkezli blockchain projesi Conflux, Çin Hükümeti tarafından desteklenen ve yatırım yapılan tek proje olarak öne çıkıyor. Conflux, Şangay Hükümeti tarafından desteklenen 57 yüksek teknoloji projesinden biri konumunda. Hükümetin desteklediği diğer projeler arasında 5G teknolojisi ve havacılık sektöründen girişimler de bulunuyor.

728×90 muhabbit - Conflux Şangay Hükümeti'nden 5 Milyon $ Yatırım Aldı!300x250 muhabbit - Conflux Şangay Hükümeti'nden 5 Milyon $ Yatırım Aldı!

Elde edilen fon, halka açık blockchain sisteminin geliştirilmesi ve araştırılması için kullanılacak. Conflux, ek olarak havacılık sektöründeki tedarik zinciri çözümlerine de odaklanmış durumda. Halihazırda Conflux Network üzerinde tedarik zinciri için geliştirilen projeler de mevcut durumda.

Şirket tarafından yapılan açıklamaya göre Conflux, Şangay Hükümeti’nin 5 Yıllık Planı’na dahil edilmiş durumda. Plan kapsamında hükümet, ülkenin gelecekteki sosyal ve ekonomik gelişimi için çalışmalar yürütmekte.

Konu ile ilgili olarak Conflux Kurucusu Fan Long’un açıklamaları şu şekilde:

Hükümet tarafından verilen meblağ her ne kadar önemli olsa da, bizim için en önemli kısım hükümetin açık bir blockchain ağını desteklemesi ve verdiği sinyallerdir.

Fan LONG

Bildiğiniz üzere PBoC (Çin Merkez Bankası) 2017 yılında ICO’ları yasaklamış, itibari para birimleri ile kripto para birimleri arasındaki ilişkiye darbe vurmuştu. Bu noktada Conflux Kurucusu Long, hiçbir şekilde ICO ve benzeri token satışı eylemlerine girişmeyeceklerini açıklamıştı.

2019 yılının Aralık ayında Conflux Network ile anlaşan Hükümet, projeye bir araştırma enstitüsü kurma konusunda destek vereceğini de belirtmişti.

Altcoin haberleri için: Altcoin Haberleri

Telegram kanalımıza katılın.

Bu içerik sponsorludur.

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar