Huobi Bitcoin Son Fiyatı
BTC $59368
4.82%
Huobi Ethereum Son Fiyatı
ETH $3359.31
3.19%
Huobi Avalanche Son Fiyatı
AVAX $40.17
1.80%
BNB Token Son Fiyatı
BNB $414.1
3.81%
Binance Kayıt Ol

Muhabbit

ALTCOIN

Cosmos’un (ATOM) Beklenen Güncellemesi Aktive Edildi!

Cosmos’un (ATOM) beklenen güncellemesi aktive edildi.

Clock
Paylaş
Cosmos’un (ATOM) Beklenen Güncellemesi Aktive Edildi!

Cosmos’un (ATOM) beklenen güncellemesi aktive edildi.

Stargate güncellemesi Cosmos tarafında uzun zamandır bekleniyordu. Geçtiğimiz haftalarda aktive edilmesi planlanan güncelleme, bulunan bazı hatalar sebebiyle ertelenmişti.

Stargate güncellemesi ile Blok Zincirleri Arası İletişim (IBC) aktive edilmiş durumda. Güncellemenin ardından Cosmos SDK’sından yararlanan tüm ağlar arası iletişim başlatılmış oldu. Bu sayede KAVA, Binance Chain, Cosmos, BAND, LUNA ve Iris Network gibi ağlar birbirleri ile iletişime geçebilecek.

Geçtiğimiz dönemde yapılan açıklamalarda, Stargate ile birlikte verimliliğin 100 kat artması beklenirken, doğrulayıcıların ağa katılma hızının da 96 kat arttığı belirtilmişti.

Stargate ile birlikte Ethereum ve Bitcoin ile Cosmos arasında köprü kurulabilecek. Ek olarak NFT’ler için pazar yeri ve IBC varlıkları için merkezsiz borsalar ortaya konabilecek.

Gravity DEX ile birlikte Cosmos SDK’sını kullanan tüm ağlardaki varlıklar arası işlemler kolaylıkla gerçekleştirilebilecek. Gravity’nin ilk versiyonun bahar aylarında aktive edilmesi beklenirken, Gravity v2 ise yaz aylarında piyasaya sürülecek.

Cosmos an itibarıyla 24 $ seviyelerinden işlem görmekte.

Altcoin haberleri için: Altcoin Haberleri

Telegram kanalımıza katılın.

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar