BİZİ TAKİP EDİN

BLOCKCHAIN

COTI Huobi’de Listeleniyor! 170.000 COTI Ödüllü Kampanya Başlatıldı!

Huobi’den yeni listeleme ve etkinlik duyurusu geldi.

Yayın:

-

huobi

Küresel kripto para borsası Huobi 26 Ağustos tarihinde COTI’yi listeliyor.

Huobi Global’in resmi blog gönderesinde paylaşılan bilgilere göre, borsa, listeleme ile birlikte, 170.000 COTI ödül havuzlu yeni işlem kampanyası başlatıyor.

bybit 300x250 - COTI Huobi’de Listeleniyor! 170.000 COTI Ödüllü Kampanya Başlatıldı!

COTI para yatırma işlemlerinin 26 Ağustos tarihinde Türkiye saati ile13:30‘da başladığını belirten borsa, COTI spot ticaretinin (COTI/USDT, COTI/BTC), mevduat hacmi önceden resmi olarak duyurulacak olan piyasa ticareti talebini karşılayana kadar açılacağını belirtiyor. Borsa COTI çekme işlemlerinin ise 27 Ağustos tarihinde Türkiye saati ile13:30’da yapılabileceğini duyurdu.

170.000 COTI’lik Ödül Havuzu

26 Ağustos – 02 Eylül tarihleri arasında düzenlenecek olan kampanya hakkında açıklama yapan Huobi, etkinliğin toplam 2 tur yapılacağını duyurdu.

Huobi tarafından başlatılan etkinliğe ait ödül dağıtımı ise şu şekilde:

  • I. Tur sırasında, Huobi platformuna COTI yatıran kullanıcılar, net para yatırma hacimlerine göre 100.000 COTI paylaşmaya hak kazanacak.
  • 2. Tur sırasında, Huobi platformuna COTI yatıran kullanıcılar, net para yatırma hacimlerine göre 70.000 COTI paylaşmaya hak kazanacak.

Ödüllerin, etkinlik bitiminden sonra 7 iş günü içinde kullanıcıların borsa hesabına tanımlanacağını belirten Huobi, etkinliğe sadece kimlik doğrulamasını tamamlamış olan ana hesapların katılabileceğini duyurdu.

Halâ Huobi hesabınız yoksa bizim linkimizden kaydolup hem avantajlardan yararlanabilir hem de bize destek olabilirsiniz.

Twitter: https://twitter.com/HuobiTurkiye/

Telegram: https://t.me/HuobiTurkiye

Borsa haberleri için: Borsa Haberleri

Telegram kanalımıza katılın.

Bu içerik sponsorludur.

Yorum Yap

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Trend Haberler