Huobi Bitcoin Son Fiyatı
BTC $65926.1
-1.22%
Huobi Ethereum Son Fiyatı
ETH $3473.46
0.20%
Huobi Avalanche Son Fiyatı
AVAX $30.31
-2.19%
BNB Token Son Fiyatı
BNB $601.6
0.45%
Binance Kayıt Ol

Muhabbit

ÖNE ÇIKAN

Crypto.com ABD Google Play Store’da İlk Sıraya Çıktı!

Crypto.com, Google Play Store’da en çok indirilen ücretsiz uygulamalar kategorisinde liderliğin sahibi oldu.

Clock
Paylaş
Crypto.com ABD Google Play Store’da İlk Sıraya Çıktı!

Kripto para borsası Crypto.com, Amerika Birleşik Devletleri Google Play Store’da tüm kategorilerde en çok indirilen ücretsiz uygulama olarak listenin başında yer almakta.

Kripto para sektörü ilgi çekmeye devam ediyor. Bu ilgi, Amerika Birleşik Devletleri’ndeki Google Play Store’da da devam ediyor. Kripto para borsası Crypto.com da bu ilgiden nasibini alanlardan oldu. Borsa, Google Play Store üzerinde en çok indirilen ücretsiz uygulama olarak liderliği elinde bulunduruyor.

Crypto.com’un bir anda artan popülaritesinin altında yatan sebep, sadece kripto paralara gösterilen ilginin artması değil. Bu ilginin artması için yapılan reklam kampanyası. Çünkü Crypto.com’un son reklamında dünyaca ünlü aktör Matt Damon yer almakta. Matt Damon’ın yer aldığı reklam kampanyası “Şans cesurlardan yanadır.” sloganını kullanmakta ve potansiyel yatırımcılar ile kripto para yatırımcılarını içeren küresel bir kitleye ulaşmayı amaçlamakta.

Kripto para odaklı olsun veyahut olmasın bir şirketin mobil uygulamasının indirilme sayısı, piyasanın o şirkete gösterdiği ilginin bir işareti olarak kabul edilebilir. Kripto para borsası Crypto.com, şu anda (1 Kasım 2021) android işletim sistemini kullanan cep telefonlarında yer alan Google Play Store’da liderliği elinde tutarken, iOS işletim sistemini kullanan cep telefonlarında yer alan App Store’da geçtiğimiz hafta en çok indirilen üçüncü uygulama olmaktaydı.

Gelişmelerden ve son dakikalardan haberdar olmak, kripto para dünyasında aktif bir yer edinmek istiyorsanız Telegram kanalımıza bekliyoruz.

728×90 muhabbit - Crypto.com ABD Google Play Store'da İlk Sıraya Çıktı!300x250 muhabbit - Crypto.com ABD Google Play Store'da İlk Sıraya Çıktı!
Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar