Huobi Bitcoin Son Fiyatı
BTC $64705.98
-3.42%
Huobi Ethereum Son Fiyatı
ETH $3403.37
-4.30%
Huobi Avalanche Son Fiyatı
AVAX $25.84
-11.96%
BNB Token Son Fiyatı
BNB $579.3
-4.88%
Binance Kayıt Ol

Muhabbit

ÖNE ÇIKAN

CryptoCamp’ten Sertifikalı Kripto Para Eğitimi

’Bitcoin Nedir? Blockchain nedir? Kripto paralarda işlem yapmaya nereden, nasıl başlayabilirim? Bu alanda kendimi nasıl geliştirebilirim?…’’ ve benzeri sorulara cevap arayanlar için yoğunlaştırılmış, tamamen online, sertifikalı ve yeni nesil eğitim programı CryptoCamp 16-20 Aralık tarihlerinde gerçekleşecek.

Clock
Paylaş
CryptoCamp’ten Sertifikalı Kripto Para Eğitimi

CryptoWomen Turkey topluluğunun gerçekleştireceği yeni projesi; online, yoğunlaştırılmış ve uygulamalı kripto para eğitimi CryptoCamp başvuruları devam ediyor.

’’Bitcoin Nedir? Blockchain nedir? Kripto paralarda işlem yapmaya nereden, nasıl başlayabilirim? Bu alanda kendimi nasıl geliştirebilirim?…’’ ve benzeri sorulara cevap arayanlar için yoğunlaştırılmış, tamamen online, sertifikalı ve yeni nesil eğitim programı CryptoCamp 16-20 Aralık tarihlerinde gerçekleşecek. Yoğunlaştırılmış programıyla, A’dan Z’ye interaktif bir kripto para eğitim projesi olann CryptoCamp, CryptoWomen Turkey & GlobalB işbirliğinde düzenleniyor.

728×90 muhabbit - CryptoCamp'ten Sertifikalı Kripto Para Eğitimi300x250 muhabbit - CryptoCamp'ten Sertifikalı Kripto Para Eğitimi

Programda kripto paraların temelinden başlayarak blockchain teknolojilerinin kullanım alanlarına kadar değinilecek, teknik analiz derslerine yer verilecek, kripto para hukuku ve vergilendirmesi konu edinecek ve işlem yapabilmeye dair uygulamalı/interaktif derslerle kripto para dünyasının detayları işlenecek. Toplamda 5 gün, yaklaşık 40 saat boyunca katılımcılar kripto paralar ve blockchain teknolojisi alanında uzman akademisyenler ve sektörde tanınan profesyonellerden eğitim alacak.

Eğitmen & konuşmacılar arasında Doç.Dr. Aysel Gündoğdu, Emin Gün Sirer, Erkan Öz, İsmail Hakkı Polat, Turan Sert, Sima Baktaş, Devrim Danyal, Tansel Kaya, Altuğ İşler, Oytun Es, Ezel Saygın, Aytunç Yıldızlı, Hakkı Pehlivan, Doc.Dr. Hüseyin Üvet, Sedat Büyük, Agah Selim Sesli gibi isimler yer alacak ve programa dahil düzenlenecek panelde sektörce tanınan isimler olacak.

Eğitim programı genel katılıma açık olarak, kripto paralar ve blockchain teknolojilerini öğrenmek isteyen, kendini bu alanda geliştirmek isteyen, sektörde iş arayışında olan, finansal okur-yazarlığını geliştirmek isteyen herkesin katılımına açık. Katılım için yalnızca 18 yaş sınırının olduğu programın başvurularınızı https://cryptocampturkey.com/ adresinden yapabilir, detaylar hakkında bilgi edinebilirsiniz. 

Eğitim Tarihi ise 16-20 Aralık 2020  olarak belirlenmiş durumda.

Blockchain haberleri için: Blockchain Haberleri

Borsa haberleri için: Borsa Haberleri

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar