Huobi Bitcoin Son Fiyatı
BTC $64193.06
-1.15%
Huobi Ethereum Son Fiyatı
ETH $3071.81
-0.31%
Huobi Avalanche Son Fiyatı
AVAX $35.68
5.84%
BNB Token Son Fiyatı
BNB $551.9
-0.02%
Binance Kayıt Ol

Muhabbit

ÖNE ÇIKAN

Cryptocom Türkçe Dil Desteğini Başlattı!

Yapılan açıklamada Türkçe dil desteğinin an itibarıyla kullanıma açıldığı belirtildi.

Clock
Paylaş
Cryptocom Türkçe Dil Desteğini Başlattı!

Kripto para platformu Crypto.com, Türkçe dil desteğini başlattığını duyurdu. Hong Kong merkezli şirket bölgedeki en önemli oyuncu olma hedefiyle yola devam etmekte.

Yapılan açıklamada Türkçe dil desteğinin an itibarıyla kullanıma açıldığı belirtildi. Chainalysis’in Kripto Para Adaptasyon Endeksine göre Türkiye, 154 ülke arasında 29’uncu sırada bulunuyor. Diğer bir yandan ING Bank raporuna göre Türkiye nüfusunun yüzde 62’si kripto paralara karşı pozitif bir tutum sergiliyor. Bu durum da Türkiye’yi kripto para şirketleri için en önemli pazarlardan biri haline getirmekte.

Konu ile ilgili olarak açıklamalardan bulunan Crypto.com Avrupa Genel Müdürü Mariana Gospodinova, Türkiye’nin kendileri için oldukça önemli bir pazar olduğunu belirtti. Gospodinova coğrafi konumu gereği doğu ile batı arasında köprü görevi gören Türkiye’de her 5 kişiden 1’inin kripto para sahibi olduğunu ya da daha önce kullandığını belirtti.

İlginizi Çekebilir: İlk 100 Kripto Para Birimi

Hem Uygulama Hem Borsa İçin

Dil desteği Crypto.com’un iki farklı platformu için de aktive edilmiş durumda. Hem mobil uygulama hem de Crypto.com borsası için aktive edilen dil desteği ile birlikte Türkiye’de daha çok kullanıcıya ulaşım hedefleniyor.

Şirket yayınladığı blog yazısında 75 Milyon’dan fazla Türkçe konuşan kişinin Crypto.com uygulamalarına daha kolay bir şekilde erişebileceğini ve işlem yapabileceğinin altını çizdi.

Son 2 ay içerisinde birçok bölge için dil desteği açıklayan Crypto.com, halihazırda Fransızca, İspanyolca, İtalyanca, Portekizce ve Çince için destek sunmakta.

Türkçe Müşteri Desteği

Yeni dil desteği ile birlikte müşteri desteği noktasında da Türkçe dil desteği sunulmaya başladı. Uygulama üzerindeki sohbet bölümü, mail ve web aracılığı ile Türkçe Müşteri Hizmetleri desteği sunmaya başlayan platform, her anlamda Türkçe entegrasyonunu tamamlamış durumda.

Crypto.com’un kendi tokeni olan CRO an itibarıyla 0.078 $ seviyelerinden alıcı bulmakta.

Crypto.com tarafından atılan yeni adımları nasıl yorumlarsınız?

Borsa haberleri için: Borsa Haberleri

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar