Huobi Bitcoin Son Fiyatı
BTC $66531.75
3.87%
Huobi Ethereum Son Fiyatı
ETH $3482
2.29%
Huobi Avalanche Son Fiyatı
AVAX $28.12
4.81%
BNB Token Son Fiyatı
BNB $591.6
3.70%
Binance Kayıt Ol

Muhabbit

ALTCOIN

Curve Finance’in Kurucusu, CRV Token’ları Neden Ucuz Satıyor?

Tron kurucusu Justin Sun da alıcılar arasında.

Clock
Paylaş
Curve Finance’in Kurucusu, CRV Token’ları Neden Ucuz Satıyor?

Geçtiğimiz hafta hack saldırısına uğrayan Curve Finance’in kurucusu Michael Egorov, CRV token’larını ucuza elden çıkarıyor.

CoinMarketCap’e göre şu an 0.59 dolar olan CRV token’ların blockchain verilerinde 0.40 dolardan satıldığı görülüyor. Tron kurucusu Justin Sun da alıcılar arasında.

728×90 muhabbit - Curve Finance'in Kurucusu, CRV Token'ları Neden Ucuz Satıyor?300x250 muhabbit - Curve Finance'in Kurucusu, CRV Token'ları Neden Ucuz Satıyor?

Michael Egorov, OTC (tezgah üstü işlem) yoluyla ve 7 ayrı cüzdana toplam 39 milyon adet CRV sattı ve elde ettiği gelir yaklaşık olarak 15 milyon 800 bin dolar.

OTC yani tezgah üstü işlemler; belirli bir yapı altında toplanmayan ve organize olmayan piyasalardır. Taraflar işlemleri kendi aralarında anlaşarak gerçekleştirir.

Michael Egorov bu satışları neden yaptığı konusunda bir açıklama yapmadı. Tron kurucusu Justin Sun ise aralarındaki bu alım satımların Curve Finance ve Tron arasında bir iş birliği nedeniyle gerçekleştiğini yazdı.

İlginizi çekebilir: Curve Finance Hacklendi!

“Curve’e yardımcı olmaktan dolayı heyecanlıyız. Ortaklar olarak, ihtiyaç duyulduğunda destek sağlamaya kararlıyız. Çabalarımız, Curve’de bir stUSDT havuzu oluşturarak kullanıcı faydalarını artıracak. Birlikte, toplumu güçlendirmeyi ve merkeziyetsiz finans oluşturmayı hedefliyoruz” dedi.

Sosyal medya hesaplarımızdan bize katılabilir, son blockchain gelişmelerinden anlık ve hızlı haberdar olabilirsiniz: https://linktr.ee/muhabbitcom

Daha Fazla Kripto Para Haberleri için: Kripto Para Haberleri

Daha fazla Blockchain Haberleri için: Blockchain Haberleri

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar