Huobi Bitcoin Son Fiyatı
BTC $62778.6
2.82%
Huobi Ethereum Son Fiyatı
ETH $3038.06
1.41%
Huobi Avalanche Son Fiyatı
AVAX $34.43
2.26%
BNB Token Son Fiyatı
BNB $547.9
3.47%
Binance Kayıt Ol

Muhabbit

BLOCKCHAIN

CyBall, Alpha Lansmanını Duyurdu! Çeşitli Ödüller Dağıtılacak!

Alpha aşamasına katılan kullanıcılar, çeşitli ödüller kazanacak.

Clock
Paylaş
CyBall, Alpha Lansmanını Duyurdu! Çeşitli Ödüller Dağıtılacak!

NFT tabanlı blok zinciri oyunu CyBall, Play-to-Earn oyun çağına yönelik vizyonunu sunmak üzere çalışmalara devam ediyor. Bu kapsamda da platform CyBall Alpha adını verdiği yeni gelişmeyi kullanıcılarına tanıttı.

728×90 muhabbit - CyBall, Alpha Lansmanını Duyurdu! Çeşitli Ödüller Dağıtılacak!300x250 muhabbit - CyBall, Alpha Lansmanını Duyurdu! Çeşitli Ödüller Dağıtılacak!

CyBall’un ilk versiyonu olan CyBall Alpha, topluluğun platformun test aşamasının bitiminde nasıl görüneceğini önceden görebilecekleri bir alan olarak geçiyor.

1 L19N6MJq  w d37SwtdxBQ 1067x600 - CyBall, Alpha Lansmanını Duyurdu! Çeşitli Ödüller Dağıtılacak!
CyBall

Alpha kısmında kullanıcıların yapabilecekleri ise şu şekilde belirtiliyor:

  • NFT sahipleri, koleksiyonlarındaki her CyBloc’ta gezinme ve inceleme imkanı elde edecek.
  • Kullanıcılar, oyunun tüm özelliklerini içeren (Strateji, Taktik Kartları, Kaleci Etkileşimleri ve Penaltı Atışları vb.) tüm oyun özelliklerinin keşfedilmesi ve bir 3v3 gösteri maçına katılım sağalabilecek.

CyBall Alpha’nın Test Aşamasındaki Ödüller

Kullanıcıların yeni lansmanın test süresi boyunca kazanacağı herhangi bir Oyna-Kazan ödülü elde edemeyeceği ancak, katılımcıların başka imkanlardan faydalanacağı belirtiliyor:

  • Platformun erken destekçileri $CYB Genesis ödülleri alabilecek.
  • Oyun içinde karşılaşılan bir hatayı bildirdiğinize, Bug Bounty Programının bir parçası olarak $CYB ve/veya USDT ödülleri elde edilebilecek.

Katılım Şartları

29 Ocak 2022’ye kadar sürecek olan test aşaması ve hata ödülü programına katılmak için kullanıcıların, hazırlanmış olan Google formunu doldurması gerekiyor. Ayrıca; E-Mail, Discord kullanıcı adı, 25 veya daha az kelimeyle neden Alpha Pass’ı almak istediğinizi bildirmeniz gerekiyor.

Peki Seçildiğimi Nasıl Anlayacağım?

Kullanıcılar test aşaması için seçilip seçilmediklerini Discord üzerinden kontrol edebilecekler. Eğer ilgili programa seçildiyseniz size bir “Ödül Avcısı” rolü verilecek ve “alpha-pass” adlı özel bir kanala erişim hakkı elde edeceksiniz.

cyball 2 - CyBall, Alpha Lansmanını Duyurdu! Çeşitli Ödüller Dağıtılacak!
CyBall

Bunun yanında, ekibin daha sonraki oyun güncellemelerini değerlendirmek için kullanacağı “tartışma ve geri bildirim” bölümünde oyun hakkındaki değerlendirmenizi bildirmeniz için davet edileceksiniz.

Alpha Lansmanı Neden Yapılıyor?

Platform böyle bir girişim ile karşılaşacağı sorunların ve zorlukların üstesinden bir an önce gelmek istiyor. Web 3.0 ve blok zinciri oyun çağının gerisinde kalmak istemediğini belirten CyBall, bunu başarabilmek için zayıf noktaları bulup hemen düzeltmek istediğini belirtiyor.

CyBall

Platform, bu test aşamasının sonunda ve oyunda bulunan hataların giderildiğinde kısa süre içinde bir sonraki aşamaya, yani tam halka açık lansman programına başlayacaklarını belirtiyor.

Web Sitesi: https://cyball.com/

Discord: https://discord.com/invite/cyball

Telegram: https://t.me/CyBallTurkey

Twitter: twitter.com/CyBallOfficial

Haberlere anında ulaşmak ve daha fazla bilgi için Telegram grubumuza katılabilirsiniz.

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar