Huobi Bitcoin Son Fiyatı
BTC $56240.02
9.21%
Huobi Ethereum Son Fiyatı
ETH $3226.04
4.06%
Huobi Avalanche Son Fiyatı
AVAX $39.47
6.30%
BNB Token Son Fiyatı
BNB $399.2
3.50%
Binance Kayıt Ol

Muhabbit

ÖNE ÇIKAN

CyBall NFT Drop’u 1 Dakika İçerisinde Tükendi!

CyBall’un İlk Oyun Teklifi (Initial Game Offering) Binance NFT platformunda satışa çıktı.

Clock
Paylaş
CyBall NFT Drop’u 1 Dakika İçerisinde Tükendi!

NFT rüzgârı esmeye devam ediyor. Son zamanların en hızlı büyüyen rüzgârı NFT ile Blockchain oyunları da büyümeye ve gelişmeye devam ediyor. CyBall da bu gelişmekte olan Blockchain oyunlarından biri. Geçtiğimiz günlere CyBall’un İlk Oyun Teklifi (Initial Game Offering) Binance NFT platformunda satışa çıktı.

Binance BannerBinance Banner

CyBall IGO’su Rekor Kırdı!

CyBall-CyBloc Football, kullanıcılarının CyBlocs toplamasına, alım satım yapmasına olanak verdiği gibi akıl hocalığı yapmalarına ve en nihayetinde CyBlocs ile karşılaşmalara çıkmasına izin veren futbol temalı, Oyna-Kazan modelinde NFT tabanlı bir oyun olmaktadır.

4 Kasım 2021 tarihinde piyasaya sürülen CyBall’ın Genesis Paket IGO’su, tüm platformlarda rekor satışlar gerçekleştirerek, satışa başladıktan sonra sadece bir dakika içerisinde tükendi. Bununla birlikte Binance NFT platformunda satışa çıktığı ilk 1 saat içerisinde 1,52 milyon dolarlık bir işlem hacmi elde etti. IGO ilk 7 gününde ise yaklaşık 10 milyon dolarlık inanılmaz bir işlem hacmine sahip oldu.

Opensea Üzerinde Listelenseydi 9. Sırada Olacaktı!

Binance NFT platformundaki haftalık işlem hacmi verisi ile CyBall, Opensea platformundan satışa çıkmış olsaydı “En iyi NFT Koleksiyonları” sıralamasında 9. sırayı alabilirdi. Ayrıca, 3 Paket tipinin tümü için taban fiyatlar, satış fiyatından en az %338 veyahut daha fazlasına çıkmıştır.

CyBall’un IGO’sundan elde edilen bu başarı, bugüne kadar Binance NFT platformunda satışa çıkartılan hiçbir proje tarafından elde edilememişti. Bununla birlikte 2021 yılı Aralık ayında piyasaya sürülecek oyun için CyBall topluluğunun ve ortaklarının büyük bir heyecan içerisinde olduğu kaydedildi.

Binance NFT’de IGO, en üst düzey oyun projelerini listeleyen ve NFT varlıklarını Binance NFT platformu aracılığıyla kamuya açık hâle getiren projelerin “İlk Oyun Teklifi” olmaktadır. IGO’lar, tüm katılımcılar için etkinliğe adil ve makul erişim sağlayan ve farklı türde oyun içi varlıklar sunan birkaç satış üzerinden gerçekleşebilmektedir.

Discord ve Telegram üzerinden CyBall’a katılabilir ve diğer CyBaller’lar ile sohbet edebilirsiniz. Bununla birlikte Twitter, Facebook ve Instagram üzerinden CyBall’u takip edip ve Telegram Announcements kanalına katılarak CyBall hakkındaki gelişmeleri ilk öğrenen siz olabilirsiniz.

Gelişmelerden ve son dakikalardan haberdar olmak, kripto para dünyasında aktif bir yer edinmek istiyorsanız Telegram kanalımıza bekliyoruz.

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar