Huobi Bitcoin Son Fiyatı
BTC $64986.02
1.54%
Huobi Ethereum Son Fiyatı
ETH $3173.64
3.77%
Huobi Avalanche Son Fiyatı
AVAX $37.98
7.08%
BNB Token Son Fiyatı
BNB $575.5
2.64%
Binance Kayıt Ol

Muhabbit

BLOCKCHAIN

Cyber L2’nin İlk Ayı: Mart Ayındaki Başarılar ve Girişimler

Clock
Paylaş
Cyber L2’nin İlk Ayı: Mart Ayındaki Başarılar ve Girişimler

Cyber L2’nin piyasaya sürülmesinin üzerinden neredeyse bir ay geçti ve bu süre zarfında oldukça heyecan verici gelişmelere tanıklık ettik.

Kullanıcıların ilgisini çeken ve kitlesel benimsemeyi hedefleyen Cyber L2, topluluktan önemli bir destek ve etkileşim aldı. Bugün, Cyber L2’nin ilk ayında gerçekleşen bazı önemli kilometre taşlarına ve girişimlere bir göz atalım. İşte detaylar:

728×90 muhabbit - Cyber L2'nin İlk Ayı: Mart Ayındaki Başarılar ve Girişimler300x250 muhabbit - Cyber L2'nin İlk Ayı: Mart Ayındaki Başarılar ve Girişimler

2,6 milyon CYBER Token stake’te

Cyber L2’nin lansmanının ilk ayındaki en dikkat çeken başarı, CYBER Staking’e büyük ilgi gösterilmesidir. CYBER Staking’in sunulmasıyla birlikte kullanıcılar artık CYBER token’larını stake ederek ağ güvenliğine katkı sağlayacak ve çeşitli ekonomik ödüller ile yönetişimde oy hakkı elde edecekler. Topluluğun bu coşkulu katılımı, ekosistemin büyüme ve sürdürülebilirlik potansiyeline olan güçlü desteği ve 2,5 milyon CYBER token’ın stake’te olması, kayda değer bir başarıdır.

CYBER token’larını stake eden yatırımcılar ekstra güçlendiriciler kazanıyor ve Cyber ekosistemine aktif katılımları artıyor. Mainnet başladığında, staking dönemi sonunda stake yapanları toplam 1 milyon CYBER token ödülü bekliyor. (CYBER Sezon 2 Ödülleri).

Topluluk ödülleri- Ekosistem airdropları

Topluluğun katılımını teşvik etmek ve sadık yatırımcıları ödüllendirmek amacıyla, Cyber ve Polyhedra iş birliği yaparak Ekosistem Airdrop serisini başlattı. Toplamda 333 bin 333 ZK token’ı CYBER staker’larına dağıtıyor. Bu seri CYBER staker’larına çeşitli faydalar ve airdroplar sağlıyor. CYBER ekosistem gelişmeye ve genişlemeye devam ederken, bu seride CYBER staker’larına sürekli faydalar ve airdroplar sağlamak için çeşitli CYBER ekosistem ortakları yer alacak.

Cyber Ekosistem Hibe Programını

Cyber Topluluk, Cyber Ekosistem Hibe Programını duyurdu ve geliştiricilerin sosyal bir L2 ekosistemini geliştirmelerine destek olmak için 2 milyon dolar değerinde CYBER tokenı tahsis etti. Program, Cyber ekosistemdeki sosyal dApp’lerin ve geliştirici araçlarının geliştirilmesini teşvik etmeyi amaçlayan 1 Nisan’daki açılış Pilot Turu ile başladı.

Cyber, sosyal amaçlı olarak tasarlanmış ve kitlesel benimsenmeye uygun olarak optimize edilmiş ilk yeniden paylaştırılmış modüler Katman 2 (Layer 2) protokolüdür. Web3 uygulamaları için bir sosyal katman görevi görerek, sonraki kullanıcı dalgasının tüm Katman 2 ekosistemlerindeki web3 deneyimlerine, araçlarına ve finansal likiditeye erişim sağlar.

Cyber, CyberConnect adlı sosyal ağ protokolü, Link3 adlı profesyonel ağ platformu ve endüstri lideri ERC-4337 uyumlu akıllı hesap çözümü CyberWallet’in arkasındaki ekibin en yeni ürünüdür. Bu ürünlerin kombinasyonu, yenilikçi bir sosyal ağ deneyimi sunmak üzere tasarlanmıştır. Cyber, web3 dünyasının daha geniş bir kitleye ulaşmasına yardımcı olur ve kullanıcıların katılımını teşvik etmeyi ve sosyal deneyimlerini güçlendirmeyi amaçlar.

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar