Huobi Bitcoin Son Fiyatı
BTC $67349.99
0.01%
Huobi Ethereum Son Fiyatı
ETH $3465.74
-1.09%
Huobi Avalanche Son Fiyatı
AVAX $32.12
2.55%
BNB Token Son Fiyatı
BNB $593.7
-1.08%
Binance Kayıt Ol

Muhabbit

BLOCKCHAIN

CyberConnect ve Animoca Brands Mocaverse İçin İş Birliği Yaptı!

Web3 tabanlı bir sosyal ağ protokolü olan CyberConnect ve Animoco Brands’ten önemli bir iş birliği haberi geldi.

Clock
Paylaş
CyberConnect ve Animoca Brands Mocaverse İçin İş Birliği Yaptı!

Web3 tabanlı bir sosyal ağ protokolü olan CyberConnect ve Animoco Brands’ten önemli bir iş birliği haberi geldi. Web3’ün sosyal ağı olan CyberConnect, Mocaverse için merkeziyetsiz bir sosyal ağ oluşturmak üzere Animoca Brands ile iş birliğine gitti.

Bu iş birliği ile birlikte CyberConnect’in akıllı hesap altyapısı CyberAccount ve Animoca Brands’in kullanıcı deneyimleri birleştirilerek, Mocaverse’in kimlik katmanının güçlendirilmesi hedefleniyor. Ayrıca CyberAccount üzerine inşa edilen uygulamalar, Animoca Brands ve portföy şirketlerinden çeşitli oyun ve hizmetlere erişim sağlayabilecek.

728×90 muhabbit - CyberConnect ve Animoca Brands Mocaverse İçin İş Birliği Yaptı!300x250 muhabbit - CyberConnect ve Animoca Brands Mocaverse İçin İş Birliği Yaptı!

Animoca Brands, önümüzdeki aylarda ise Mocaverse genelinde CyberAccount desteği sunarak kullanıcıların; arkadaşlarını, hayranlarını, takipçilerini ve onlarla olan bağlantılarını en sevdikleri uygulamalara getirmelerine imkan sağlayacak.

CyberConnect Nedir?

CyberConnect, Web3 tabanlı bir sosyal ağ protokolüdür. Bu ağ, geliştiricilerin sosyal uygulamalar yaratmasına olanak tanır ve kullanıcıların dijital kimlikleri, içerikleri, bağlantı ve etkileşimleri, merkeziyetsiz bir yapıyla yalnızca kendilerine ait olur. CyberConnect’in amacı ise sosyalleşmeyi merkezi yapıdaki manipülatif şirketlerin tekelinden alarak, topluluk odaklı bir sosyal ağ yaratmak ve herkesin kendi dijital içeriği üzerinde söz sahibi olmasını sağlamak.

CyberConnect Türkiye Topluluğu Twitter Hesabı için buraya bakabilirsiniz.

CyberConnect Türkiye Telegram Kanalı için buraya bakabilirsiniz.

CyberConnect Global Twitter Hesabı için buraya bakabilirsiniz.

CyberConnect Global Telegram Kanalı için buraya bakabilirsiniz.

Sosyal medya hesaplarımızdan bize katılabilir, son blockchain gelişmelerinden anlık ve hızlı haberdar olabilirsiniz: https://linktr.ee/muhabbitcom

Daha Fazla Kripto Para Haberleri için: Kripto Para Haberleri

Daha fazla Blockchain Haberleri için: Blockchain Haberler

Bu içerik sponsorludur.

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar