Huobi Bitcoin Son Fiyatı
BTC $56874.84
0.78%
Huobi Ethereum Son Fiyatı
ETH $3242.11
-0.03%
Huobi Avalanche Son Fiyatı
AVAX $39.04
-1.56%
BNB Token Son Fiyatı
BNB $395.5
-1.71%
Binance Kayıt Ol

Muhabbit

BLOCKCHAIN

Cyberstella Özel Satışında Mint Hakkında Bilmeniz Gereken Her Şey!

Cyberstella (private sales) özel satışa neden katılmalısınız? Avantajları neler?

Clock
Paylaş
Cyberstella Özel Satışında Mint Hakkında Bilmeniz Gereken Her Şey!

Avalanche blok zincirinde yapılanan Cyberstella evreni; oyna kazan konseptli, NFT odaklı ve uzay temalı bir oyun. Yeni retro ve bilim kurgu animasyonlarından esinlenilen oyunda, oyunculara ait avatarlar oyunun tam merkezinde.

Binance BannerBinance Banner

Bilinmeyene doğru giden yıldızlararası yolculuğa başlamaya çok az kaldı! Önümüzdeki aydan itibaren, çeşitli avantajlar sunan, üç katmanlı ve sınırlı sayıdaki başlangıç paketleri Cyberstella mint web sitesinde satışa sunulacak. Henüz AVAX’ınız yoksa, Avalanche ekosisteminde AVAX listeleyen birçok DeFi ürününden birini kullanarak swap yoluyla satın alabilirsiniz. Şimdi oyunun mint sitesindeki özel lansman içeriğine geçelim.

İlginizi çekebilir: Cyberstella İncelemesi: Yeni Bir Oyun Geliyor!

Cyberstella Mint Başlangıç ​​Paketleri ve Katmanları

Özel satışlarda (private sales) yani başlangıç paketi satışlarında üç ırktan sadece ikisi satışa açıktır. Bunlar insanlar ve canavarlar. Android ırkı, yalnızca keşif yoluyla kullanılabilir ancak Murasaki ekibi, blok zinciri oyunlarının arka plandan bağımsız olarak tüm dünya tarafından erişilebilir olması gerektiğine inandığı için, burada herkes için bir yol bulunduğunu söylüyor.

Bu arada satın alma hakkı elde etmek için, Pioneer programda belirtildiği gibi sadece Discord’ta verify olmuş, aktif bir üye olmanız yeterli. Kullanıcıların özel satıştan önce resmi Discord topluluğunda sırasını ve seviyesini yükseltmesi için hala zamanı var! Bu yüzden şimdi başlayabilirsiniz.

Oyunla beraber heyecan verici kısımlardan biri de ödüller. Murasaki ekibi, topluluk üyelerine olan yaklaşım ve dizaynını Cyberstella üzerinden yön verirken, bu yol boyunca onlarla birlikte devam eden ve tabii ki eğlenen herkesi ödüllendirmek istiyor.

Oyuncular başlamak için Cyberstella’nın Discord sunucusunun para birimi olan Mochi’yi kullanabilir ya da bunu oyundaki ilk dört gezegenin adlarının ve tarihçelerinin belirlenmesi için oluşturulan Planet Lore etkinliğine katılarak da yapabilir. Şimdi diğer önemli detaylara geçebiliriz:

Bronz Başlangıç ​​Paketi: 11-15 Kasım, 10:00 TR saatinde başlar (07:00 UTC)

  • Her biri 4 AVAX karşılığında 300 adet paket mevcuttur.
  • 3 NFT: 1 Common, 1 Common, 1 Uncommon
  • Verified statüsüne eşit veya daha yüksek olan herkes satın alabilir.

Gümüş Başlangıç ​​Paketi – 18-22 Kasım, 10:00 TR saatinde başlar (07:00 UTC)

  • Her biri 10 AVAX karşılığında 50 adet paket mevcuttur.
  • 3 NFT: 1 Common, 1 Common, 1 Rare
  • Pathfinder seviyesi ve üzerindeki seviyeler satın alabilir.

Altın Başlangıç ​​Paketi – 25-29 Kasım arasındadır ve 10:00 TR saatinde başlar (07:00 UTC)

  • Her biri 20 AVAX karşılığında 10 adet paket mevcuttur.
  • 3 NFT: 1 Uncommon, 1 Uncommon, 1 Rare
  • Hem Pioneer hem de Explorer için erişilebilirdir.

Yukarıdaki 3 başlangıç ​​paketinin NFT’leri oyunculara 5 Aralık 2022’de gösterilecektir.

Launchpad Satışı – 16 Aralık 2022

Oyuncular yarattıkları Cyberstella oyun içi karakterlerini desteklemek isterse ve başlangıç ​​paketleri bunun için uygun değilse, 1 Common NFT’yi 1.5 AVAX karşılığında resmi partner launchpad (official partner launchpad) üzerinden satın alabilirler. Ancak burada sadece 500 adet mevcut, bu yüzden daha uygun fiyatla NFT almak istiyorsanız acele etmeniz önemli!

(Private Sales) Özel Satışa Neden Katılmalısınız? Avantajları Neler?

Cyberstella oyun evrenine daha erken katılabilir ve kazanabilirsiniz!

Bir başlangıç ​​paketi satın almak oyuncuya yaklaşan Cyberstella oyunu test etme etkinliğine erken erişim hakkı sunar. Böylece Şubat 2023’te yayınlanacak olan Beta sürümünden önce, sanal ortamda oyun içi tokenlar ($STL ve $UCC) kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bir sonraki manga yarışmasına katılma şansı!

Bir sonraki resmi manga serisinde NFT’lerinizin yıldız olmasını istiyorsanız, Cyberstella manga serisinde rol alabilmek için yarışmaya katılmalısınız. Ayrıca Manga serisi tamamlandıktan sonra, NFT’lere dönüştürülür ve bir sonraki launchpad’te satılır. Bu sayede kullanıcılar satış gelirinden de token kazanabilirler!

İndirimden yararlanın! Rare (Nadir) NFT’ler kazanın!

Kullanıcılar için private sales yani başlangıç paketi satışlarının en önemli özelliği, genel satış fiyatına oranla %50 hatta daha fazla indirim oranlarıyla NFT sahibi olma şansını yakalamalarıdır. CyberStella’ya erkenden erişim sağlayan herkes birçok ayrıcalıktan faydalanabilir. Özel satışlar sayesinde isteyen herkes uncommon NFT’leri satın alabilir ve böylece güçlü bir oyunda en iyi başlangıcı yapma fırsatı elde edebilir!

Cyberstella NFT’lerinin Sizin İçin Anlamı

Cyberstella evreninde oyunun kilidini açmanın yanı sıra, bir NFT ekip üyesine sahip olmanın da birçok faydası bulunuyor. NFT’niz, resmi manga serisi gibi IP’nin bir parçası olabilir. Bunlar, yardımcı programlarla dolu güçlü oyun varlıkları olacak şekilde tasarlanmıştır ve Cyberstella oynayarak yeni NFT’ler oluşturmak için keşifler yapabilirsiniz. 

Örneğin, bir common + common ikilisi ile keşif yaptığınızda, olağanüstü bir NFT kazanma şansı bulursunuz. Aynı şey rare + rare ikilisi için de geçerlidir, bu sayede rare klasmanından bir oyun içi ekip üyesi bulma fırsatı elde edersiniz. 

İnsan + insan ikilisi ile keşif yaparsanız, büyük olasılıkla yeni bir insan NFT’si bulacaksınız. Bir insan + canavar ikilisi ile keşif yapmak, her iki ırktan birine sahip olma şansınızın eşit olduğu anlamına gelir. Ancak bazen nadir durumlarda bir android NFT’si sahip olma imkanınız da vardır. 

Oyun yoluyla utility token’ı kazanmak, size IP faaliyetlerimizde bir rol satın alma önceliği de sağlar. Ya da sadece daha fazla keşif gezisi yapabilirsiniz. Gerisi size kalmış!

Daha fazla Blockchain haberi için: Blockchain Haberleri

Gelişmelerden ve son dakikalardan haberdar olmak, kripto para dünyasında aktif bir yer edinmek istiyorsanız Telegram kanalımıza bekliyoruz.

Bu içerik sponsorludur.

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar