Huobi Bitcoin Son Fiyatı
BTC $70282.21
-0.95%
Huobi Ethereum Son Fiyatı
ETH $3790.93
3.63%
Huobi Avalanche Son Fiyatı
AVAX $41.18
3.34%
BNB Token Son Fiyatı
BNB $619.6
3.75%
Binance Kayıt Ol

Muhabbit

ALTCOIN

DATE Token Tutanlara NFT Airdrop’u!

Soldate yeni bir NFT “airdrop”u gerçekleştirecek!

Clock
Paylaş
DATE Token Tutanlara NFT Airdrop’u!

Blockchain üzerinde kurulan; merkeziyetsiz, arkadaşlık ve flört uygulaması olan Soldate, Twitter üzerinden yaptığı bir duyuruya göre, kripto para cüzdanında DATE token tutanlara NFT dağıtacak.

728×90 muhabbit - DATE Token Tutanlara NFT Airdrop'u!300x250 muhabbit - DATE Token Tutanlara NFT Airdrop'u!
Soldate TWITTER HESABI

DATE token tutan kullanıcıların 20 Ekim tarihinde cüzdan ekran görüntüsü (snapshot) alınacak. Airdrop yapılacak olan NFT’lerin, mitlerle alakalı olduğunu söyleyebiliriz. Toplamda 1000 kişi bu NFT’lerden bir tanesine sahip olabilecek.

Kullanıcıların en az 100 adet DATE token bulundurması gerekiyor. Bununla birlikte elinizdeki token miktarına göre ender bir NFT kazanma ihtimaliniz de artıyor.

Ayrıca, Soldate cüzdanında DATE token tutmak istemeyenler için 1 adet NFT’yi çekiliş ile bir kişiye vermek düşünülüyor. Twitter’dan yapılan duyuruya göre 1 adet sihirbaz görünümlü NFT’yi almak isteyen kullanıcılar, Twitter üzerinden Soldate sayfasını takip etmek, duyuru yapılan “tweet”i beğenip & RT atmak ve “tweet”in altına 3 kişiyi etiketlemesi gerekiyor.

soldate twıtter

DATE Token Nereden Alınır?

DATE”token”ı Solana blok zinciri üzerindeki çoğu DEX’ten satın alabilirsiniz. Kullanıcılar, Raydium, Dexlab, Aldrin, Catodex, Bonfida, Serum, Solatoken, Solapeswap ve Spiderswapdex üzerinden DATE token alabilir. Bununla birlikte DEX kullanmayı tercih etmeyen kullanıcılar, dex-trade.com adlı CEX’ten DATE token alabilir

DATE Token Nedir?

Solana üzerinde olan DATE Token, SolDate uygulamasının temel bileşenidir. DATE token SolDate uygulamasındaki tüm sistemin doğru çalışmasını sağlar ve bir yönetişim “token”ı olarak işlev görür. Cüzdanında DATE Token bulunduran herkes, uygulamanın tüm özelliklerine erişebilecek.

Soldate Türkiye Telegram grubu için tıklayınız..

Daha fazla haber için : Öne Çıkanlar

Haberlere anında ulaşmak ve daha fazla bilgi için Telegram grubumuza katılabilirsiniz…

Bu içerik sponsorludur.

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar