Huobi Bitcoin Son Fiyatı
BTC $59996.01
2.48%
Huobi Ethereum Son Fiyatı
ETH $3203.1
1.37%
Huobi Avalanche Son Fiyatı
AVAX $25.88
0.43%
BNB Token Son Fiyatı
BNB $536.9
-0.04%
Binance Kayıt Ol

Muhabbit

ÖNE ÇIKAN

DCG: Genesis Chapter 11 Konusunda Anlaşmak Üzereyiz!

Genesis Capital, 2022 yılında yaşanan kripto para piyasasındaki krizden etkilenerek Bölüm 11 iflas koruması talep etmişti.

Clock
Paylaş
DCG: Genesis Chapter 11 Konusunda Anlaşmak Üzereyiz!

Digital Currency Group (DCG), ikinci çeyrek mali güncellemesinde, Genesis Capital’ın iflas davasındaki iddiaları çözmeye yakın olduğunu açıkladı.

DCG’nin yatırımcılara gönderdiği mektupta, Genesis Capital’ın iflas davasında ilerlemek için yoğun müzakereler yürüttüklerini ve anlaşmaya yaklaştıklarını belirtti. Ayrıca davayı kısa süre içinde sonuçlandırmayı beklediklerini bildirdi.

728×90 muhabbit - DCG: Genesis Chapter 11 Konusunda Anlaşmak Üzereyiz!300x250 muhabbit - DCG: Genesis Chapter 11 Konusunda Anlaşmak Üzereyiz!

Genesis Capital, 2022 yılında yaşanan kripto para piyasasındaki krizden etkilenerek Bölüm 11 iflas koruması talep etmişti.

İlginizi çekebilir: Kripto Para Borç Verme Şirketi Genesis İflas Başvurusu Yaptı!

DCG, yeni CFO atayacak

DCG, finansal güncellemeler çerçevesindeki değişikliklere ek olarak şirketin yeni CFO’sunun Mark Shifke olduğunu duyurdu. Shifke, daha önce Billtrust ve Green Dot gibi halka açık şirketlerde CFO olarak görev almıştı.

DCG, aynı zamanda CoinDesk’in kısmi satışı da dahil olmak üzere bir dizi finansal işlemde yer alıyor. Ayrıca, kripto borsası Luno için stratejik yatırımcılar arayışında oldukları ve şirketin son zamanlarda, Luno ve CoinDesk anlaşmalarını tamamlamaya odaklandığı gelen bilgiler arasında.

Ayrıca Wall Street Journal kısa bir süre önce; DCG’nin CoinDesk’in bir kısmını uzun süredir kripto yatırımcısı Matthew Roszak ve diğer yatırımcılara satmak için görüşmeler yaptığını duyurmuştu.

Genesis dışında kalan konsolide edilmiş EBITDA oranının ise yaklaşık 244 milyon dolar olduğu açıklandı.

Sosyal medya hesaplarımızdan bize katılabilir, son blockchain gelişmelerinden anlık ve hızlı haberdar olabilirsiniz: https://linktr.ee/muhabbitcom

Daha Fazla Kripto Para Haberleri İçin: Kripto Para Haberleri

Daha fazla Blockchain Haberleri için: Blockchain Haberleri

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar