Huobi Bitcoin Son Fiyatı
BTC $63500
2.70%
Huobi Ethereum Son Fiyatı
ETH $3477.42
1.39%
Huobi Avalanche Son Fiyatı
AVAX $42.89
-2.43%
BNB Token Son Fiyatı
BNB $414.5
1.12%
Binance Kayıt Ol

Muhabbit

BLOCKCHAIN

Decentraland ve Avustralya Açık Tenis Turnuvası!

Decentraland ve Avustralya Açık Tenis Turnuvası partnerliği ile ilgili yeni detaylar paylaşıldı.

Clock
Paylaş
Decentraland ve Avustralya Açık Tenis Turnuvası!

Avustralya Açık Tenis Turnuvası (AATT), Decentraland ile ortaklık kurdu. Daha fazla izleyici çekebilmek için AATT, ilk metaverse turnuvasına Decentraland’de ev sahipliği yapacak.

Spor dallarının blockchain ekosistemine dahil olmaları hız kaybetmeden devam ediyor. Metaverse’e giriş yaptığı duyulan AATT, önümüzdeki hafta Decentraland’de sanal tenis turnuvası düzenleyeceğini açıkladı.

Binance BannerBinance Banner

İlginizi çekebilir: Decentraland (MANA) Nedir?

Metaverse’te Sanal Tenis Turnuvası

Dünyanın en büyük tenis turnuvası organizasyonlarından olan AATT, geçtiğimiz hafta Decentraland ile partnerliğini duyurmuş ve metaverse dünyasına adım atmıştı. İlgili partnerliğin detayları ise gelmeye başlıyor.

17 Ocak 2022’de başlayacak ve 30 Ocak 2022’de sonlanacak bu seneki turnuva, metaverse uzantısı ile devam edecek. Yapılan açıklamaya göre takipçiler, Decentraland üzerinden turnuvaya dahil olacak ve AATT’yi dünyanın her yerinden takip edebilecek.

Turnuva organizatörleri; Decentraland’deki sanal ortam ile, izleyicilerin turnuvanın resmi stadyumu Melbourne Park’a erişim sağlayabileceğini söylüyor. İzleyiciler metaverse içerisinde ayrıca şehirde gezinebilecekler ve Beach House ile Gram Slam Oval gibi mekanları ziyaret edebilecekler. Bu mekanlarda, eskiden oynanmış heyecan verici maçların yayınları yapılıyor olacak.

İlginizi çekebilir: Metaverse Nedir?

AATT proje yöneticisi Ridley Plummer, AATT’nin bu atılımını çok faydalı bulduğunu ve metaverse ile beraber daha çok insana ulaşacaklarını ifade ediyor.

Metaverse ile birlikte, turnuva etkinliklerine mekan kısıtlaması olmadan dünyanın her yerinden takipçiler katılabilecek. Tarihi maçlar metaverse üzerinden izlenebilecek.

Plummer, AATT’nin dünyada en çok erişilebilir spor etkinliği olmasını istediklerini ve bunun için Decentraland ile partnerlik kurduklarını söylüyor.

Fanlar Her Yerden Erişebilecek

17 Ocak ve 30 Ocak tarihleri arasında gerçekleşecek turnuvada, Mark Philippoussis ve Todd Woodbridge gibi efsane oyuncuların oyunları sergilenecek ve stadyum etrafındaki 300’den fazla kameradan yapılan çekimler gösterilecek.

Etkinlikte ayrıca başka heyecan verici gelişmeler de olacak. Geri besleme modeli ile Decentraland metaverse’ünde yapılan etkinlikler, büyük ekranlardan stadyumda yayınlanacak. Sanal tenis turnuvaları, NFT’ler ve daha da fazlası. Sanal dünya ile gerçek dünyanın buluşacağı bu organizasyonu merakla bekliyoruz.

Daha fazla Blockchain Haberleri için: Blockchain Haberleri

Gelişmelerden ve son dakikalardan haberdar olmak, kripto para dünyasında aktif bir yer edinmek istiyorsanız Telegram kanalımıza bekliyoruz.

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar