Huobi Bitcoin Son Fiyatı
BTC $52126.2
1.33%
Huobi Ethereum Son Fiyatı
ETH $2995
2.82%
Huobi Avalanche Son Fiyatı
AVAX $38.22
-1.14%
BNB Token Son Fiyatı
BNB $353.4
0.45%
Binance Kayıt Ol

Muhabbit

ÖNE ÇIKAN

DeFi Protokolü, Token Satışından 10 Milyon Dolar Topladı!

DeFi protokolü Sovryn, token satışından 10 milyon dolar kazandığını açıkladı.

Clock
Paylaş
DeFi Protokolü, Token Satışından 10 Milyon Dolar Topladı!

Bitcoin tabanlı merkeziyetsiz finans yani DeFi protokolü Sovryn, tek bir token satışından 10 milyon dolar kazanç elde etti. Trading ve lending hizmeti veren platform, yönetişim token’ı SOV’un her birini 9,736 satoshi’den yani yaklaşık 5 dolardan satışa çıktığını açıkladı.

Sovryn’in kurucu ortağı Edan Yago’nun, The Block’a yaptığı açıklamada şirketin token satışıyla 200 BTC yani yaklaşık 10 milyon dolar kazandığını açıkladı. Tabii şu an için 10 milyon dolar olan değer, ilerleyen zamanda Bitcoin fiyat oynaklığı göze alındığında değişebilir.

Yago, toplanan fonların protokol hazinesinde tutulacağını, fonların nasıl kullanılacağına topluluğun karar vereceğini söyledi. Sovryn ayrıca, Immunefi adlı bir bug ödül platformu aracılığıyla 1,25 milyon dolara varan bir bug ödül programı başlattı. Protokol, akıllı sözleşmeleriyle ilgili “kritik hataları” belirledikleri için dostane siber korsanları ödüllendirmeye çalışıyor.

Sovryn şu anda 4.000 aktif adrese sahip. Protokolün hacmi ve toplam değerin kilitli verileri henüz bilinmiyor. Yago, Sovryn’in verileri analiz araçlarının şu anda kullanıma sunulduğunu da ekledi.

Şirketin şu zamana kadar gerçekleştirdiği tüm token satışlarından, toplam fonunu 16 milyon dolara çıkarmasını sağladığı bilinmekte.

Binance BannerBinance Banner

Merkeziyetsiz Borsalar Revaçta!

2021 yılıyla birlikte merkeziyetsiz finans protokolüne sahip kripto para borsaları rekor kırmaya devam ediyor. Özellikle Şubat ayında merkeziyetsiz borsalarda oluşan hacim, tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaşmıştı.

DeFi Haberleri için: DeFi Haberleri

Gelişmelerden ve son dakikalardan haberdar olmak, kripto para dünyasında aktif bir yer edinmek istiyorsanız Telegram kanalımıza bekliyoruz.

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar