Huobi Bitcoin Son Fiyatı
BTC $65940.01
-0.98%
Huobi Ethereum Son Fiyatı
ETH $3529.01
-1.84%
Huobi Avalanche Son Fiyatı
AVAX $28.24
-6.09%
BNB Token Son Fiyatı
BNB $603.4
-0.98%
Binance Kayıt Ol

Muhabbit

BLOCKCHAIN

DeFi Üzerindeki Toplam Kilitli Değer Artmaya Devam Ediyor!

DeFi protokolleri büyümeye devam ediyor!

Clock
Paylaş
DeFi Üzerindeki Toplam Kilitli Değer Artmaya Devam Ediyor!

DeFi Llama’dan edindiğimiz bilgiler göre, an itibarıyla DeFi üzerindeki kilitlenen toplam değer, 79 milyar $’a ulaşmış durumda.

Yani, DeFi üzerindeki toplam kilitli değer, piyasa değerine göre en iyi üçüncü token olan BNB’nin iki katına ve Ethereum’un piyasa değerinin 3’te 1’ine eşdeğer.

728×90 muhabbit - DeFi Üzerindeki Toplam Kilitli Değer Artmaya Devam Ediyor!300x250 muhabbit - DeFi Üzerindeki Toplam Kilitli Değer Artmaya Devam Ediyor!

Geçen hafta yaşanan toplam kilitli değerdeki artışın büyük bir kısmı, sektörün en büyük 10 protokolünün yalnızca üçünün büyümesi ile gerçekleşti.

Binance Smart Chain üzerindeki DApp’ler, geçen hafta kilitli değerlerine ciddi bir oranda fon ekledi. Bunlardan en önemlisi, toplam kilitli değerine 1.3 milyar $’lık fon ekleyen PancakeSwap oldu.

Birkaç Ethereum tabanlı proje tarafından da önemli kazançlar kaydedilmiş durumda. Örneğin 11. sıraya yükselen Instadapp, toplam kilitli değerini ikiye katladı. Ayrıca 14. sıradaki Yearn Finance, toplam kilitli değerine 850 milyon $’lık bir ekleme yaptı.

DeFi protokollerinin toplam kilitli değeri son 1 hafta içinde %10 artış gösterirken, kripto analiz sağlayıcısı Messari‘den gelen veriler, geçen hafta boyunca DeFi varlıklarının ortalama performansında %1’lik bir kayıp yaşadığını belirtiyor.

DeFi protokollerinde kilitlenen toplam değer, geçtiğimiz hafta Ethereum ile çalışan merkezi olmayan finans platformlarının çoğunda düşüş yaşanmasına rağmen, yeni rekor seviyelere çıkmaya devam ediyor.

Daha fazla Blockchain Haberleri için: Blockchain Haberleri

Daha Fazla DeFi Haberi için: DeFi Haberleri

Gelişmelerden ve son dakikalardan haberdar olmak, kripto para dünyasında aktif bir yer edinmek istiyorsanız Telegram kanalımıza bekliyoruz.

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar