Huobi Bitcoin Son Fiyatı
BTC $66524.5
3.86%
Huobi Ethereum Son Fiyatı
ETH $3486.53
2.48%
Huobi Avalanche Son Fiyatı
AVAX $28.14
4.80%
BNB Token Son Fiyatı
BNB $591.5
3.64%
Binance Kayıt Ol

Muhabbit

BLOCKCHAIN

Deutsche Börse, Kripto Para Verileri İçin Kaiko İle Anlaştı!

Alman hisse senedi borsası olarak bilinen Deutsche Börse Group, kripto para piyasasındaki veri ağını genişletmek için kollarını sıvadı.

Clock
Paylaş
Deutsche Börse, Kripto Para Verileri İçin Kaiko İle Anlaştı!

Almanya’nın hisse senedi borsası olarak bilinen Deutsche Börse Group, kripto para piyasasındaki veri ağını genişletmek için kollarını sıvadı. Deutsche Börse Group’un 21 Haziran Salı günü yaptığı açıklamada, Ethereum (ETH) ve Avalanche (AVAX) gibi popüler blockchain protokollerinde bulunan ve 100’den fazla merkezi ve merkeziyetsiz borsadan veri hizmeti sunan Kaiko ile ortaklık sağladıkları kamuoyuna duyuruldu. Kaiko ile Deutsche Börse’nin yapmış olduğu ortaklığın, yılın 4. çeyreğine kadar tamamlanması bekleniyor.

728×90 muhabbit - Deutsche Börse, Kripto Para Verileri İçin Kaiko İle Anlaştı!300x250 muhabbit - Deutsche Börse, Kripto Para Verileri İçin Kaiko İle Anlaştı!

Kaiko, Alman Borsası Deutsche Börse İçin Veri Sağlayacak!

kripto paralar muhabbit 937x600 1 1200x600 - Deutsche Börse, Kripto Para Verileri İçin Kaiko İle Anlaştı!
Kripto Para

Fransız kripto para veri sağlayıcısı olarak bilinen Kaiko, Alman borsası “Deutsche Börse” için kripto para piyasasının verileri sunacak. Deutsche Börse, Euronext ve Londra Menkul Kıymetler Borsası’ndan sonra Avrupa’nın en büyük üçüncü borsası olan Frankfurt Menkul Kıymetler Borsası’nın sahibi olduğunu da hatırlatalım.

Deutsche Börse Piyasa Verileri Başkanı Alireza Dorfard konuyla ilişkili olarak yaptığı açıklamalarda şu ifadelerde bulundu:

” Kripto para piyasası yüksek volatilite ve fiyat dalgalanmalarıyla karşı karşıya. Bu sebepten ötürü müşterilerimizin birçoğuna yararlı kripto para yatırım stratejileri geliştirmek için merkezi ve merkeziyetsiz borsalardan konsolide verilere talep artıyor. Yeni teklifimiz, bu ihtiyacı karşılıyor. Müşterilerimizin kripto para piyasası hakkında daha derin bir anlayış kazanmalarına yardımcı oluyor ve belirli olayları analiz etmelerine imkan tanıyor. Kaiko’nun kapsamlı veri türleri seçenekleri ile bu hedefimiz için doğru ortağı bulduğumuzu düşünüyoruz.”

Alireza Dorfard

Daha Fazla Kripto Para Haberleri İçin: Kripto Para Haberleri

Daha fazla Blockchain Haberleri için: Blockchain Haberleri

Gelişmelerden ve son dakikalardan haberdar olmak, kripto para dünyasında aktif bir yer edinmek istiyorsanız Telegram kanalımıza bekliyoruz.

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar