BİZİ TAKİP EDİN

BITCOIN

Dev Şirket Galaxy Digital, Tescilli Bitcoin Madencilik Birimi Kuruyor!

Şirket yeni birimi ile birlikte BTC madenciliği yapmayı planlıyor.

Yayın:

-

Galaxy Digital

Dijital varlık sektöründe çeşitlendirilmiş bir finansal hizmetler ve yatırım yönetimi şirketi olan Galaxy Digital bitcoin sağlamayı taahhüt eden yeni bir iş birimi Galaxy Digital Mining’in lansmanını duyurdu.

bybit 300x250 - Dev Şirket Galaxy Digital, Tescilli Bitcoin Madencilik Birimi Kuruyor!

Galaxy Digital tarafından yaptığı açıklamada Bitcoin madencilerinin zorluklarını ve ihtiyaçlarını daha iyi anlamak ve çözümler sunmak için yeni birim aracılığıyla Bitcoin madenciliği yapmayı planladığını belirtti. Şirket, yeni iş alanı olan kripto para birimi madenciliğini yalnızca tescilli bir temelde çıkaracağını da söyledi. 

Madencilik yapmak üzere kullanılacak olan “Galaxy Digital Mining” makinelerinin, Amerika Birleşik Devletleri’nde üçüncü taraf bir veri merkezinde barındırılacağı söyleniyor.

Galaxy Digital Mining olarak adlandırılan yeni madencilik birimine, Fidelity Investments‘ın eski Bitcoin Madencilik Direktörü Amanda Fabiano’nun öncülük edeceği bildirildi.

Fabiano, konu ile ilgili yaptığı açıklamada şu ifadelere yer verdi:

“Bitcoin madenciliği, Bitcoin ağının temelidir. Kendimizi madencilik yaparak derinlemesine anlayabilir ve çözebiliriz. Madencilerin finansal ihtiyaçları, aynı zamanda endüstrinin gücünü ve dolayısıyla Bitcoin ağının gücünü artırıyor. 

Galaxy Digital Mining, madenciler için tek noktadan finansal hizmetler platformu olarak hizmet vereceğini ve şirketin ticaret, risk yönetimi, yatırım ve borç verme konusundaki uzmanlığını ve madencilik sektörünün ihtiyaçlarına göre uyarlanmış kurumsal danışmanlığı tek bir çatı altında toplamayı düşünüyor.

Daha Fazla Blockchain Haberleri İçin: Blockchain Haberleri

Gelişmelerden ve son dakikalardan haberdar olmak, kripto para dünyasında aktif bir yer edinmek istiyorsanız Telegram kanalımıza bekliyoruz.

Yorum Yap

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Trend Haberler