Huobi Bitcoin Son Fiyatı
BTC $66432
0.25%
Huobi Ethereum Son Fiyatı
ETH $3245.45
2.36%
Huobi Avalanche Son Fiyatı
AVAX $38.95
1.51%
BNB Token Son Fiyatı
BNB $605.4
0.12%
Binance Kayıt Ol

Muhabbit

BLOCKCHAIN

Devconnect 2023 İstanbul’da Gerçekleşecek!

İstanbul Devconnect’e ev sahipliği yapmaya hazırlanıyor.

Clock
Paylaş
Devconnect 2023 İstanbul’da Gerçekleşecek!

İstanbul Devconnect’e ev sahipliği yapmaya hazırlanıyor. 2022 yılında Amsterdam’da gerçekleşen etkinlik büyük ilgiyle karşılanmıştı. Ethereum vakfı bu yılki seçimini ise İstanbul’dan yana kullandı. Ethereum vakfı Twitter üzerinden yaptığı açıklamada, Devconnect 2023’ün, 13-19 Kasım tarihleri arasında İstanbul’da yapılacağını açıkladı. Devconnect etkinlikleri, Ethereum’un gelişiminin sağlanması, Ethereum topluluğunun bilinçlendirilmesi gibi birçok konuyla ilgili önemli tartışmaları da organize etmektedir.

728×90 muhabbit - Devconnect 2023 İstanbul'da Gerçekleşecek!300x250 muhabbit - Devconnect 2023 İstanbul'da Gerçekleşecek!

Neden İstanbul Tercih Edildi?

Peki Devconnect etkinlik için neden İstanbul’u seçti? Topluluk bu konuyla ilişkili olarak şu açıklamalarda bulundu:

“Türk Ethereum topluluğu, İstanbul’u tanıtmak için çok çalıştı. Bununla birlikte, Devconnect 2023’ün yeri için birçok seçeneği etraflıca değerlendirdi. Birkaç olası konumu ziyaret ettik, mekanları gezdik ve müsaitlik durumunu kontrol ettik. Nihai kararımızı vermeden önce birçok seçeneği değerlendirdik ve her yeri değerlendirdik.”

Devconnect

Yaptıkları araştırmada Türk Ethereum topluluğunun öne çıktığını belirten ekip, açıklamalarının devamında şu ifadelerde bulundu:

“Devconnect’i iki kıtanın buluştuğu Türkiye’nin canlı metropolü İstanbul’a getirmekten heyecan duyuyoruz ve küresel Ethereum geliştirici topluluğu için inanılmaz bir etkinliğe ev sahipliği yapmayı dört gözle bekliyoruz.”

Sosyal medya hesaplarımızdan bize katılabilir, son blockchain gelişmelerinden anlık ve hızlı haberdar olabilirsiniz: https://linktr.ee/muhabbitcom

Daha Fazla Kripto Para Haberleri İçin: Kripto Para Haberleri

Daha fazla Blockchain Haberleri için: Blockchain Haberleri

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar