Huobi Bitcoin Son Fiyatı
BTC $65134.47
-0.44%
Huobi Ethereum Son Fiyatı
ETH $3548
0.24%
Huobi Avalanche Son Fiyatı
AVAX $26.77
-0.45%
BNB Token Son Fiyatı
BNB $597
0.02%
Binance Kayıt Ol

Muhabbit

ÖNE ÇIKAN

DeVere Group CEO’su Elindeki Bitcoin’lerin Yarısını Sattı!

Birleşik Krallık merkezli finans şirketi DeVere Group CEO’su Nigel Green, elindeki Bitcoin’lerin yarısını sattığını açıkladı. 

Clock
Paylaş
DeVere Group CEO’su Elindeki Bitcoin’lerin Yarısını Sattı!

Birleşik Krallık merkezli finans şirketi DeVere Group CEO’su Nigel Green, elindeki Bitcoin’lerin yarısını sattığını açıkladı.

29 Aralık’ta yayınlanan blog yazısında Bitcoin’lerinin yarısını sattığını açıklayan Green, beklemek yerine tepeden satıp dipten almanın çok daha verimliği olduğunu düşünüyor.

728×90 muhabbit - DeVere Group CEO'su Elindeki Bitcoin'lerin Yarısını Sattı!300x250 muhabbit - DeVere Group CEO'su Elindeki Bitcoin'lerin Yarısını Sattı!

Ciddi yükseliş ile birlikte yüzde 200’ün üzerinde bir artış yaşayan Bitcoin’de kar almak için doğru bir zaman olduğunu düşündüm.

Satışının arkasında Bitcoin’ olan inancı ile ilgili bir sorun olmadığının altını çizen CEO, satışın sadece “kar almak” ile ilgili olduğunun altını çizdi.

Kripto para birimlerine fazlasıyla ilgi duyduğunu ve geleceklerine inandığını belirten Green, geleceğin kripto paralarda olduğunu düşünüyor.

Uzun dönemde Bitcoin fiyatında yönün yukarı olacağını düşünen Green, fiyat ile ilgili bir tahminde bulunmadı.

Bitcoin Rekora Koşuyor

Mart ayındaki 4,000 $’lık dip fiyatının ardından gelen ödül yarılanması ile birlikte yükselişe başlayan Bitcoin, tüm rekorları alt üst ediyor. 2020 yılının en iyi getiri sağlayan varlığı olarak öne çıkan Bitcoin, dip fiyatından yüzde 800’den fazla kazandırmış durumda. Bugün gelen düzeltme ile birlikte 29,000 $ seviyelerini test eden Bitcoin, 35,000 $’a merdiven dayamıştı.

Bitcoin haberleri için: Bitcoin Haberleri

Telegram kanalına katılın.

 

 

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar