Huobi Bitcoin Son Fiyatı
BTC $64300
-0.59%
Huobi Ethereum Son Fiyatı
ETH $3504.8
-0.01%
Huobi Avalanche Son Fiyatı
AVAX $26.34
-5.18%
BNB Token Son Fiyatı
BNB $583.6
-0.55%
Binance Kayıt Ol

Muhabbit

BLOCKCHAIN

Dexalot Subnet’e, Avalanche Multiverse’ten 3 Milyon Dolarlık Teşvik!

Subnet ekosisteminin gelişmesi için başlatılan Avalanche Multiverse programı kapsamında Dexalot, 3 milyon dolarlık teşvik aldı.

Clock
Paylaş
Dexalot Subnet’e, Avalanche Multiverse’ten 3 Milyon Dolarlık Teşvik!

Avalanche Foundation, Avalanche Subnet üzerinde kurulan merkeziyetsiz borsa (DEX) Dexalot’a, AVAX cinsinden 3 milyon dolara kadar teşvik sağlayacak. Bu teşvikler, Avalanche Subnet ekosisteminin büyümesini ve benimsenmesini destekleyen kapsamlı bir program olan Avalanche Multiverse’ten geliyor.

728×90 muhabbit - Dexalot Subnet'e, Avalanche Multiverse'ten 3 Milyon Dolarlık Teşvik!300x250 muhabbit - Dexalot Subnet'e, Avalanche Multiverse'ten 3 Milyon Dolarlık Teşvik!

Dexalot Subnet Kurmuştu

Dexalot’un Subnet’i Şubat 2023 tarihinde başlatıldı ve trader’lara daha iyi hız, işlem kapasitesi ve finalite süresi sunmaya başladı. Dexalot, kullanıcıların hassas fiyat seviyelerine emir yerleştirmesine (limit emirleri) olanak tanıyor ve bu, potansiyel olarak diğer birçok DEX’ten farklı bir CLOB (merkezi limit emir defteri) deneyimi gerektiriyor. Dexalot ile kullanıcılar emirleri şeffaf bir şekilde görebilir ve işlem botlarının hız avantajını ortadan kaldırabilirler. Dexalot, kullanıcılar için daha fazla likidite, daha fazla şeffaflık ve minimum slipaj oluşturma hedefinde.

Avalanche Multiverse ile 3 Milyon Dolar

Bu sonbahardan itibaren Avalanche Multiverse fonları, 12 ay içerisinde Dexalot’a belirli kilometre taşlarını yerine getirdikçe verilecek. Başlangıç gününden bu yana Dexalot Subnet’inde, 12 milyondan fazla işlem gerçekleştirildi.

Ava Labs DeFi ve DevRel Başkanı Luigi D’Onorio DeMeo, konu ile ilgili şunları söylüyor:

Dexalot’un elinde olmayan ve tamamen zincir üzerinde çalışan CLOB, Avalanche ekosistemi içerisinde çeşitli varlıklar için en iyi swap fiyatlamalarından birini sağlayabilir,. Geçtiğimiz yıl yaşanan kötü olaylardan sonra, güven zorunluluğunu ortadan kaldıran işlemleri mümkün kılan DeFi projeleri görmek istiyoruz ve Dexalot, bu altyapının önemli bir parçası.

Avalanche Foundation, Mart 2022’de Avalanche Multiverse programını başlattı ve bu programda subnet ekosisteminin geliştirilerek büyütülmesi amaçlanıyor. Subnetler, Dexalot gibi ölçeklenebilir ve uygulamaya özel blok zincirlerini mümkün kılıyor. Programda; blockchain oyunları, DeFi, NFT’ler ve kurumsal kullanım durumları gibi yeni ekosistem girişimleri desteklenecek.

Dexalot COO’su Tim Shan, alınacak teşvik ile ilgili şunları söyledi:

“Dexalot olarak en başından beri amacımız, kullanıcılara tamamen zincir üstü bir emir defteri ile DEX imkanlarını CEX (merkezi borsa) arayüzü ile sunmaktı. Bu vizyonun diğer L1 ve L2 çözümlerinde uygulamasının zor olduğunu gördük. Dexalot’u ortaya çıkarmak için Subnetler kadar uygun bir blok zinciri teknolojisi düşünemiyoruz. Topluluğumuza bu kadar cömert bir teşvik programı sunan Avalanche Foundation’a ve Subnet yolculuğumuzdaki sürekli destekleri için Ava Labs’a çok minnettarız.”

Sosyal medya hesaplarımızdan bize katılabilir, son blockchain gelişmelerinden anlık ve hızlı haberdar olabilirsiniz: https://linktr.ee/muhabbitcom

Daha Fazla Kripto Para Haberleri İçin: Kripto Para Haberleri

Daha fazla Borsa Haberleri için: Borsa Haberleri

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar