Huobi Bitcoin Son Fiyatı
BTC $68720
1.15%
Huobi Ethereum Son Fiyatı
ETH $3876.89
0.58%
Huobi Avalanche Son Fiyatı
AVAX $37.23
0.73%
BNB Token Son Fiyatı
BNB $603.2
0.75%
Binance Kayıt Ol

Muhabbit

ÖNE ÇIKAN

DigiliraPay’in Arkasındaki Ekibin Yeni Girişimi Enno Wallet!

DigiliraPay’in kurucusu Serkan Bayar’dan yeni bir girişim haberi geldi.

Clock
Paylaş
DigiliraPay’in Arkasındaki Ekibin Yeni Girişimi Enno Wallet!

Türkiye kripto para ekosisteminin önemli girişimcilerinden yeni bir girişim geliyor.

Türkiye’deki kripto para ekosisteminin başarılı isimleri bu kez de DeFi alanında yeni bir girişimle karşımıza çıkıyor. 16 Nisan 2021 tarihinde Türkiye’de kripto varlıkların kullanımı hakkında çok önemli bir yönetmelik yayımlanmıştı. Türkiye Cumhuriyet Merkez Bankası tarafından çıkarılan yönetmelik, 30 Nisan 2021 itibarıyla kripto varlıkların “direkt” bir ödeme aracı olarak kullanılmasını yasaklıyordu.

Bu yasaklamanın ardından DigiliraPay gibi birçok platform zor durumda kalmış ve tepkilerini ifade etmişlerdi. DigiliraPay’in kurucusu Serkan Bayar, yönetmeliğin iptali için dava açtıklarını da açıklamıştı.

728×90 muhabbit - DigiliraPay'in Arkasındaki Ekibin Yeni Girişimi Enno Wallet!300x250 muhabbit - DigiliraPay'in Arkasındaki Ekibin Yeni Girişimi Enno Wallet!

Yeni Girişim Enno Wallet!

DigiliraPay’in Türkiye Cumhuriyet Merkez Bankası’nın yönetmeliğinin iptaline dair açtığı dava henüz sona ermeden kurucu Serkan Bayar’dan yeni bir girişim haberi geldi.

DigiliraPay’in kurucusu Serkan Bayar, Merkez Bankası tarafından ödemelerde kripto paraların kullanımının yasaklanmasının ardından rotalarını DeFi’a (merkeziyetsiz finans) çevirdiklerini ifade etti. Bayar, sosyal medya platformu Twitter üzerinden Hong Kong merkezli yeni projeleri Enno Wallet’ı duyurdu.

Enno Wallet’ın CEO’luğunu üstlenen Serkan Bayar, basın bülteninde misyonlarından bahsetti.

“Misyonumuz, sezgisel bir kripto para cüzdanı oluşturmak ve kripto para sahiplerinin kripto varlıklarının kazanç potansiyelini en üst düzeye çıkarmasını sağlamaktır. Daha iyi bir finansal sistem kurmayı amaçlıyoruz ve buna ‘Ennovation’ adını veriyoruz. Enno Wallet’ı piyasaya sürmeden önce birkaç önemli adımı hayata geçirdik.”

Enno Wallet Nedir?

Enno Wallet, tüm kafa karıştırıcı adımları, anlaşmazlıkları ortadan kaldırmayı ve verimli bir ekosistem oluşturmayı amaçlayan bir cüzdan. Bununla birlikte insanların daha fazla dijital varlık alması için elindekini kolayca depolamasını, transfer etmesini, paylaştırmasını ve takas etmesini sağlamayı amaçlamakta.

Enno Wallet Özellikleri

Enno Wallet, merkeziyetsiz ForEx (DeFo) deneyimi de sağlıyor. Bu sayede akıllı sözleşme yoluyla stable varlıkların swap işlemleri için etkili araçlar kullanılabiliyor.

Enno Wallet’ın merkeziyetsiz swap mekanizması sayesinde kullanıcılar AMM havuzlarını otomatik olarak bağlayabiliyor. Bununla birlikte düşük ağ ücretleriyle en iyi fiyatı almak için direkt cüzdanlarından swap şansı veriliyor.

Ayrıca Enno Wallet stake fonksiyonuna da sahip. Merkeziyetsiz bir şekilde akıllı sözleşmeler tarafından yürütülerek direkt cüzdandan stake edilebilir. Böylece kullanıcılar piyasa volatilitesinden de korunmuş olur.

Gelişmelerden ve son dakikalardan haberdar olmak, kripto para dünyasında aktif bir yer edinmek istiyorsanız Telegram kanalımıza bekliyoruz.

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar