Huobi Bitcoin Son Fiyatı
BTC $60170.91
2.49%
Huobi Ethereum Son Fiyatı
ETH $3209.38
1.42%
Huobi Avalanche Son Fiyatı
AVAX $26.24
-0.19%
BNB Token Son Fiyatı
BNB $539
0.07%
Binance Kayıt Ol

Muhabbit

ANALİZ

Direnci Kıramayan Tron Desteği Kırmaya Göz Dikti

Fiyat analizi yazı dizimizin bugünkü bölümünde Tron’u inceliyoruz. Tron grafiğindeki teknik göstergeler ve olası hareketler.

Clock
Paylaş
Direnci Kıramayan Tron Desteği Kırmaya Göz Dikti

Bu yazımın başlığının diğerlerinden oldukça farklı olduğunun farkındayım. Ancak Tron (TRX) grafiğine bakınca aklımdan direkt bu geçti. Bugün lafı uzatmadan direkt analize geçelim.

TRX Fiyat 25 Ağustos 2022

Tron yaklaşık bir hafta önce 0,070 dolar seviyesini test ediyordu. Ancak bu hafta yaşadığımız düşüşlerle birlikte 0,064 dolar bölgesine kadar geriledi. Yazıyı hazırladığım sırada 0,065 dolar bölgesinden işlem görüyor.

728×90 muhabbit - Direnci Kıramayan Tron Desteği Kırmaya Göz Dikti300x250 muhabbit - Direnci Kıramayan Tron Desteği Kırmaya Göz Dikti

TRX Grafik 25 Ağustos 2022

tFVNTl6C - Direnci Kıramayan Tron Desteği Kırmaya Göz Dikti
Tron TRX fiyat grafiği 25.08.2022. 4 saatlik grafik, veriler Binance borsasından alınmıştır.

Binance borsasında işlem gören Tron/Tether (TRX/USDT) paritesine ait fiyat verileri. Grafik TradingView’den temin edilmiştir ve 4 saatlik zaman dilimindedir.

TRX Analiz 25 Ağustos 2022

Grafikteki yeşil bölgeler her zaman olduğu gibi grafikte takip ettiğim destek ve direnç bölgelerini göstermektedir. Bir önceki Tron fiyat analizi yazımda, fiyatın 0,0705 dolar bölgesi sürekli test etmesine rağmen güç kaybettiğini ve düzeltmeye gidebileceğini belirtmiştim (o yazıya buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz). Nitekim dediğim gibi de oldu ve fiyat düşerek alttaki 0,0635 dolar desteğine kadar geriledi. Fiyat şu an için belirlediğimiz destek bölgesinden tepki almış durumda. Ancak henüz net bir dönüş formasyonu oluşmuş değil.

Bence buradaki en büyük sorun, fiyatın 0,0635 dolar bölgesindeki desteğini kırma ihtimali. Haziran ayının ortasından itibaren oluşan fiyat hareketine baktığımızda bu desteğin oldukça güzel ve güçlü bir şekilde çalıştığını görmekteyiz. Buranın kırılması ile yaşanan düşüşün daha da derinleşebileceğini düşünmekteyim. Bu ihtimal gerçekleşirse fiyatın önündeki ilk destek 0,060 dolar bölgesi olacaktır.

TradingView hesabımıza ulaşmak için buraya tıklayabilirsiniz.

Daha fazla teknik analiz, haber ve diğer kullanıcıların tron (TRX) yorumu için telegram kanalımıza katılabilirsiniz.

Ayrıca TradingView üzerinde TRX/USD hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz.

Daha fazla analiz için; Teknik Analiz Haberleri

UYARI: Yukarıda verilen fiyat, analiz ve grafikler yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları oldukça yüksek risk içermektedir. Yatırım yapacak veya yapmayı düşünen kişilerin kendi araştırmalarını yapmaları gerekmektedir.

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar