Huobi Bitcoin Son Fiyatı
BTC $56809.89
10.60%
Huobi Ethereum Son Fiyatı
ETH $3260.33
5.95%
Huobi Avalanche Son Fiyatı
AVAX $39.27
4.75%
BNB Token Son Fiyatı
BNB $396.1
0.51%
Binance Kayıt Ol

Muhabbit

ANALİZ

Dogecoin DOGE Fiyat Analizi 24.10.2021

Fiyat analizi yazı dizimizin bugünkü bölümünde Dogecoin’i inceliyoruz. DOGE grafiğindeki teknik göstergeler ve olası hareketler.

Clock
Paylaş
Dogecoin DOGE Fiyat Analizi 24.10.2021

Herkese iyi akşamlar. Fiyat analizi yazı dizimin bu akşamki bölümünde Dogecoin’i inceleyeceğim. Kripto para piyasasında işlem yapanların özellikle de yeni katılan arkadaşların Dogecoin’e karşı fazla ilgili olduklarını düşünmekteyim. Bu kadar ilgi olunca en fazla analizi istenen coinler arasında yer almakta.

Binance BannerBinance Banner

DOGE Fiyat 24 Ekim 2021

Aslında yatırımcılarının çoğu Dogecoin için 1 doları hedef olarak göstermekte. Birkaç ay önce bu hedefe doğru ilerlerken maalesef 0,75 dolar seviyesinden düşüş yaşamaya başladı. Yazıyı hazırladığım saatte 0,257 dolar seviyesinden işlem görmekte.

DOGE Grafik 24 Ekim 2021

Dogecoin DOGE fiyat grafiği 24.10.2021. 4 Saatlik grafik, veriler FTX borsasına aittir.

FTX borsasında listeli Dogecoin süresiz kontratına ait fiyat grafiği. Grafik 4 saatlik zaman diliminde olup TradingView’den temin edilmiştir.

DOGE Analiz 24 Ekim 2021

Grafikteki yeşil bölgeler Dogecoin grafiğinde takip ettiğim destek ve direnç bölgelerini göstermektedir. Bunlar arasında birinin şu an bizim için daha önemli olduğunu fark etmişsinizdir zaten. Fiyatın son zamanlarda çokça test ettiği 0,265 dolar bölgesindeki dirençten bahsetmekteyim. Kısa vadede fiyatın önündeki en büyük engel olduğunu söyleyebiliriz. Fiyat bu bölgeyi birkaç defa kırmaya çalışmışsa da bunlar hep mum fitili olarak kalmış durumda.

Grafikte bir de yükselen trend bulunmakta. Fiyat yukarıda bahsettiğim direnci test ederken hep bu trendden destek almış durumda. Fiyat şu an buraya nispeten uzak olduğundan dolayı kırılma ihtimalini konuşmayalım. Ama fiyat bu trende yaklaşırsa kırılma ihtimaline karşı tetikte olacağım.

DOGE Yorum 24 Ekim 2021

Yukarda dirençten bahsettim ancak kırılması durumundaki ilk hedefimden bahsetmedim. Bu direncin kırılması durumunda bir üst direnci ilk hedefim olarak almayı düşünüyorum.

Bu analize TradingView üzerinde ulaşmak için buraya tıklayabilirsiniz.

Daha fazla Dogecoin analizi, haberi ve diğer kullanıcıların yorumu için telegram kanalımıza katılabilirsiniz.

Ayrıca TradingView üzerinde ilgili parite hakkında daha fazla bilgi ve içerik için buraya tıklayabilirsiniz.

Daha fazla analiz için; Analiz Haberleri

UYARI: Yukarıda verilen fiyat, analiz ve grafikler yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları oldukça yüksek risk içermektedir. Yatırım yapacak veya yapmayı düşünen kişilerin kendi araştırmalarını yapmaları gerekmektedir.

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar