Huobi Bitcoin Son Fiyatı
BTC $57206
11.85%
Huobi Ethereum Son Fiyatı
ETH $3279.33
7.15%
Huobi Avalanche Son Fiyatı
AVAX $39.76
8.43%
BNB Token Son Fiyatı
BNB $399.2
2.57%
Binance Kayıt Ol

Muhabbit

ANALİZ

Dogecoin DOGE Fiyat Analizi 07.06.2022

Fiyat analizi yazı dizimizin bugünkü bölümünde Dogecoin’i inceliyoruz. DOGE grafiğindeki teknik göstergeler ve olası hareketler.

Clock
Paylaş
Dogecoin DOGE Fiyat Analizi 07.06.2022

Herkese iyi akşamlar, bugünkü fiyat analizi yazımda Dogecoin yani DOGE’yi inceleyeceğim. Dogecoin grafiğindeki teknik göstergeleri ve olası fiyat hareketlerini detaylı bir şekilde değerlendireceğim. Sizleri çok fazla bekletmeden fiyat, grafik, analiz ve yorum başlıklarımıza geçelim.

Binance BannerBinance Banner

DOGE Fiyat 7 Haziran 2022

0,08 dolar seviyesinde işlem gören DOGE yükselen trend çizgisini kaybetmiş durumda. Yükselen trend çizgisinin kaybedilmesi fiyat açısından pek olumlu karşılanmamaktadır.

DOGE Grafik 7 Haziran 2022

Dogecoin DOGE fiyat grafiği 07.06.2022. 2 Saatlik grafik, veriler Binance borsasına aittir.

Binance borsasının DOGE/USDT paritesi kullanılarak hazırlanan grafiğimiz 2 saatlik zaman dilimindedir. Grafik üzerinde trend çizgilerinden alınan tepkiler ok işaretleri yardımıyla gösterilmiştir. Ayrıca grafiğimizin alt kısmında RSI (Relative Strength Index) Göreceli Güç Endeksi bulunmaktadır.

DOGE Analiz 7 Haziran 2022

Trend çizgilerinin dışında grafik üzerinde destek ve direnç bölgeleri bulunmaktadır. Destek ve direnç bölgelerimiz her zaman olduğu gibi mor alanlar yardımıyla gösterilmiştir. Şu an 0,08 dolar direnç bölgesine yakın bir seviyede işlem gören DOGE yakından takip edilmeli. Bu seviyeden tepki alarak 0,075 dolar destek seviyesine kadar düşüş gerçekleşebilir.

Fiyat başlığı altında belirttiği gibi yükselen trend çizgisinin kırılması fiyat açısından olumlu bir durum değildir. Bu seviyeden düşüş yönlü pozisyon açmayı düşünenler, direnç bölgesinin üzerinde stop olacak şekilde takip edebilir.

doge Fiyat Analizi 2

DOGE Yorum 7 Haziran 2022

Yükselen trend çizgisinin kaybedilmesiyle birlikte sop olanlar güçlü destek seviyelerini takip edebilir. İlk destek seviyemiz 0,075 dolar seviyesi olacaktır.

Dogecoin için güncel bu şekildeydi. DOGE fiyat grafiğinde gelişmeler olduğu takdirde grafiğimizi güncelleyeceğim.

Daha fazla Dogecoin analizi, haberi ve diğer kullanıcıların yorumu için telegram kanalımıza katılabilirsiniz.

Ayrıca TradingView üzerinde DOGE/USD hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz.

Daha fazla analiz için; Analiz Haberleri

UYARI: Yukarıda verilen fiyat, analiz ve grafikler yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları oldukça yüksek risk içermektedir. Yatırım yapacak veya yapmayı düşünen kişilerin kendi araştırmalarını yapmaları gerekmektedir.

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar