Huobi Bitcoin Son Fiyatı
BTC $56910.47
1.40%
Huobi Ethereum Son Fiyatı
ETH $3247.28
0.34%
Huobi Avalanche Son Fiyatı
AVAX $39.14
-0.63%
BNB Token Son Fiyatı
BNB $396.2
-1.32%
Binance Kayıt Ol

Muhabbit

ANALİZ

Dogecoin Fiyat Analizi 16.09.2021

Fiyat analizi yazı dizimizin bugünkü bölümünde Dogecoin’i inceliyoruz. DOGE grafiğindeki teknik göstergeler ve olası hareketler.

Clock
Paylaş
Dogecoin Fiyat Analizi 16.09.2021

Herkese iyi akşamlar. Bu akşamki fiyat analizi yazımda Dogecoin fiyat grafiğini inceleyeceğim. Dogecoin grafiğinde henüz kırılmamış bir trend var. Bundan dolayı burada sizlerle paylaşıp hep birlikte takip etmek istedim. Şimdi analiz kısmımıza geçelim.

DOGE Fiyat 16 Eylül 2021

Birkaç gün önce yaşadığımızı fiyat düşüşlerinin ardından maalesef ki Dogecoin’in fiyatı henüz tam olarak toparlanabilmiş değil. Yazıyı hazırladığım saatte 0,24 dolar bandından işlem görmekte.

Binance BannerBinance Banner

DOGE Grafik 16 Eylül 2021

Dogecoin DOGE fiyat grafiği 16.09.2021. 2 Saatlik grafik, veriler Bybit borsasına aittir.

Bybit borsasında listeli DOGEUSDT süresiz kontratına ait fiyat grafiği. Grafik 2 saatlik zaman diliminde ve logaritmik ayarlardadır. Grafik Tradingview’den temin edilmiştir.

DOGE Analiz 16 Eylül 2021

Grafikteki yeşil bölgeler DOGE grafiğinde takip ettiğim destek ve direnç bölgelerini göstermektedir. Aslında bu bölgeler 4 saatlik zaman dilimine ait olduklarından dolayı 2 saatlik grafikte biraz büyük görünmekteler.

Bugün grafiğimizde asıl önemli olan noktaya gelecek olursak, grafikte düşen bir trend bulunmakta. Fiyatın yaşadığı düşüşten sonra böyle bir trend oluşturması önemini biraz daha arttırıyor. Çünkü akla ilk olarak “tekrardan 0,30 dolar bölgesine taşıyacak formasyon acaba bu mu?” sorusu geliyor.

DOGE Yorum 16 Eylül 2021

Fiyatın trende 3 teması bulunmakta. Bundan dolayı nispeten güvenilir bir trend diyebiliriz. Fiyatın bu noktadan yükselip trendi kırdığını varsayarsak bir üst direnci olan 0,26 dolar bölgesini ilk hedef olarak almayı düşünüyorum.

Daha fazla Dogecoin analizi, haberi ve diğer kullanıcıların yorumu için telegram kanalımıza katılabilirsiniz.

Ayrıca tradingview üzerinde ilgili parite hakkında daha fazla bilgi ve içerik için buraya tıklayabilirsiniz.

Daha fazla analiz için; Analiz Haberleri

UYARI: Yukarıda verilen fiyat, analiz ve grafikler yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları oldukça yüksek risk içermektedir. Yatırım yapacak veya yapmayı düşünen kişilerin kendi araştırmalarını yapmaları gerekmektedir.

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar