Huobi Bitcoin Son Fiyatı
BTC $65723.13
-1.18%
Huobi Ethereum Son Fiyatı
ETH $3530.46
-0.72%
Huobi Avalanche Son Fiyatı
AVAX $28.8
-3.97%
BNB Token Son Fiyatı
BNB $599.8
-1.01%
Binance Kayıt Ol

Muhabbit

ANALİZ

Dogecoin Fiyat Analizi 19.03.2021

Fiyat analizi yazı dizimizin bugünkü bölümünde Dogecoin’i inceliyoruz. DOGE grafiğindeki teknik göstergeler ve olası hareketler.

Clock
Paylaş
Dogecoin Fiyat Analizi 19.03.2021

Bugün Dogecoin fiyat analizi yazısı hazırladım. Birkaç hafta öncesinde Elon Musk’ın tweetleriyle büyük bir popülerliğe ulaşmıştı. Son zamanlarda biraz bu durum geçse de tam olarak unutulmuş değil. Hâlâ bir çok kripto para yatırımcısının takibinde olan bir coin. Şimdi grafiğine bakalım.

728×90 muhabbit - Dogecoin Fiyat Analizi 19.03.2021300x250 muhabbit - Dogecoin Fiyat Analizi 19.03.2021
YVug6iZW - Dogecoin Fiyat Analizi 19.03.2021
Dogecoin DOGE fiyat grafiği 19.03.2021. Saatlik grafik, veriler FTX borsasına aittir.

Grafikteki yeşil alanlar her zaman olduğu gibi destek ve direnç bölgeleri. Geniş olan bölgeler büyük zaman dilimindeki destek ve direnç bölgeleri. Saatlik grafiklerde bu alanlar çok fazla etki etmese de genel görünümü anlamak için oldukça faydalı oluyorlar.

Aslında bugün büyük zaman dilimindeki direnç bölgelerinden birine dikkat çekeceğim. 0,066 dolar bandındaki direnç bölgesini kastediyorum. Fiyat bu bölgeyi çok sayıda test ettiğini görmekteyiz. Ayrıca son zamanlarda bu direnci test etme aralığı da kısalmaya başlamış. Bildiğiniz üzere bir direnç veya destek bölgesi ne kadar çok test edilirse o kadar zayıflar. Bundan dolayı piyasada büyük bir dump olmadığı takdirde şimdilik Dogecoin için işler iyi görünüyor. Bu direnci de kırabilirse durum çok daha güzel olacağını düşünüyorum.

Bu arada grafiğin sağ tarafında küçük bir direnç ve yükselen trend bulunmakta. Eğer küçük zaman diliminde trade ediyorsanız bunların işinize yarayacağını düşünüyorum.

Daha fazla analiz, haber ve diğer kullanıcıların yorumu için telegram kanalımıza katılabilirsiniz.

Ayrıca tradingview üzerinde ilgili parite hakkında daha fazla bilgi ve içerik için buraya tıklayabilirsiniz.

Daha fazla analiz için; Analiz Haberleri

UYARI: Yukarıda verilen fiyat, analiz ve grafikler yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları oldukça yüksek risk içermektedir. Yatırım yapacak veya yapmayı düşünen kişilerin kendi araştırmalarını yapmaları gerekmektedir.

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar