Huobi Bitcoin Son Fiyatı
BTC $53524.01
3.80%
Huobi Ethereum Son Fiyatı
ETH $3133.01
2.26%
Huobi Avalanche Son Fiyatı
AVAX $38.6
4.86%
BNB Token Son Fiyatı
BNB $395.9
2.51%
Binance Kayıt Ol

Muhabbit

ANALİZ

Dogecoin Fiyat Analizi 28.09.2021

Fiyat analizi yazı dizimizin bugünkü bölümünde Dogecoin’i inceliyoruz. DOGE grafiğindeki teknik göstergeler ve olası hareketler.

Clock
Paylaş
Dogecoin Fiyat Analizi 28.09.2021

Herkese iyi akşamlar. Bugünkü fiyat analizi yazımda Dogecoin’i inceleyeceğim. Markette yaşanan sert düşüşler nedeniyle oldukça sıkıcı günler geçiyoruz. DOGE grafiğimiz yaşanan düşüşlerden nasıl etkilendi ve güncel durumu hakkında incelememizi yapacağız. Şimdi grafiğimiz bizlere neler anlatıyor incelemeye başlayalım.

Binance BannerBinance Banner

DOGE Fiyat 28 Eylül 2021

Eylül ayının sonuna yaklaşıyoruz, ay içerisinde 0.32 dolar seviyesine kadar yükseldi. Diğer yandan ay içerisinde en düşük seviyesi ise 0.194 dolar. Şu an 0.198 dolar seviyesinde işlem görmekte.

DOGE Grafik 28 Eylül 2021

Dogecoin DOGE fiyat grafiği 28.09.2021. 1 Saatlik grafik, veriler Binance borsasına aittir.

Binance borsasının sağladığı DOGE/USDT verileri kullanılarak hazırlanan grafiğimiz 1 saatlik zaman dilimindedir. Ayrıca grafiğimiz logaritmik ayarlardadır. Grafiğimiz üzerinde yeşil düşen trend çizgisi bulunmaktadır. Düşen trend çizgisinden alınan tepkiler beyaz ok işaretleri ile belirtilmiştir.

DOGE Analiz 28 Eylül 2021

Grafiğimizde bulunan mor alanlar her zaman olduğu gibi destek ve direnç bölgelerimizi belirtmektedir. 0.19 dolar destek bölgemizin sıklıkla test edildiğini görmekteyiz. Destek bölgemizden alınan tepkiler giderek azalması olumlu bir durum değil. Diğer yandan düşen trend çizgimizi yakından takip etmek oldukça faydalı olacaktır. Düşen trend çizgimizin kırılması durumunda fiyatın üzerindeki baskının azalacağını düşünüyorum. Bu nedenle yeni açılacak pozisyonlarda bu seviyeler yakından takip edilmeli.

DOGE Yorum 28 Eylül 2021

Şu an üstünde bulunduğu destek bölgesinin kaybedilmesi durumunda 0.165 dolar desteğimizin en güvenli bölge olacağını belirtmek isterim. DOGE fiyat analizlerimizi takip edenlerin hatırlayacağı gibi bu seviyeden oldukça yüksek oran veren analizlerimiz olmuştu. Analiz kısmında belirttiğim gibi düşen trend çizgimizin yakından takip edilmesi gerekiyor. Tradinview üzerinden alarm kurarak trend kırılımı oluşması durumunda hızlı pozisyon alınabilir.

DOGE için teknik göstergeler ve olası hareketleri incelediğimiz yazımız bu şekildeydi. Grafiğimizi yakın zamanda tekrar güncelleyeceğim.

Daha fazla Dogecoin analizi, haberi ve diğer kullanıcıların yorumu için telegram kanalımıza katılabilirsiniz.

Ayrıca tradingview üzerinde ilgili parite hakkında daha fazla bilgi ve içerik için buraya tıklayabilirsiniz.

Daha fazla analiz için; Analiz Haberleri

UYARI: Yukarıda verilen fiyat, analiz ve grafikler yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları oldukça yüksek risk içermektedir. Yatırım yapacak veya yapmayı düşünen kişilerin kendi araştırmalarını yapmaları gerekmektedir.

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar