Huobi Bitcoin Son Fiyatı
BTC $68541.51
0.78%
Huobi Ethereum Son Fiyatı
ETH $3861.68
0.07%
Huobi Avalanche Son Fiyatı
AVAX $37.27
0.92%
BNB Token Son Fiyatı
BNB $602.5
0.57%
Binance Kayıt Ol

Muhabbit

ÖNE ÇIKAN

Donald Trump: ”Dünyanın Para Birimi Dolar Olmalı.”

Donald Trump kripto paralar hakkında konuştu!

Clock
Paylaş
Donald Trump: ”Dünyanın Para Birimi Dolar Olmalı.”

Donald Trump, geçtiğimiz günlerde Maria Bartiromo ile bir röportaj yaptı. Yapılan röportaja göre Eski ABD Başkanı, kripto paraların hâlâ çok tehlikeli olduğunu düşünüyor.

Kripto paralar hakkındaki eski görüşlerini savunmaya devam eden Trump, eşi Melania Trump’ın değiştirilemez token (NFT) projesinden bahsetmesi dikkat çekti. Bununla birlikte röportajda, yeni sosyal medya platformu Truth Social’dan da bahsetti.

728×90 muhabbit - Donald Trump: ''Dünyanın Para Birimi Dolar Olmalı.''300x250 muhabbit - Donald Trump: ''Dünyanın Para Birimi Dolar Olmalı.''

Eski ABD Başkanı kripto paralar hakkında şunları söyledi:

Kripto paraları hiç sevmedim. Çünkü doları seviyorum. Bence dünyanın para birimi dolar olmalı. Bu yüzden kripto paraların asla büyük bir hayranı olmadım. Kripto paraların popülerliği gitgide daha da büyüyor ve kimse bu konuda bir şey yapmıyor!

Ağustos ayında kripto paraların “ponzi”den ibaret olduğunu söyleyen Trump, hiçbir zaman kripto paralar hakkında olumlu konuşmadı.

Donald Trump, eşinin NFT projesi hakkında şunları söyledi:

Eşim harika işler yapacak. Çünkü iyi bir hayal gücü var. İnsanlar eski “first lady”lerini seviyor. Gerçekten seviyorlar. Ancak bunu söyleyebilirim.

Trump yeni çıkaracağı sosyal medya platformu Truth Social’ın çok büyük ses getiriceğini söyledi. ( Hatırlarsanız; Twitter, YouTube ve Facebook Trump’ın hesaplarını 6 Ocak’ta Kongre olaylarına katkıda bulunduğu için ve 2020 başkanlık seçiminde usulsüzlük yaptığı iddiaları nedeniyle dondurmuştu.) Trump, 2022’nin ilk çeyreğinde kendi sosyal medya platformu Truth Social’ı dünya genelinde başlatmayı planlıyor.

Daha fazla Blockchain Haberleri için: Blockchain Haberleri

Gelişmelerden ve son dakikalardan haberdar olmak, kripto para dünyasında aktif bir yer edinmek istiyorsanız Telegram kanalımıza bekliyoruz.

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar