Huobi Bitcoin Son Fiyatı
BTC $67968.37
-3.55%
Huobi Ethereum Son Fiyatı
ETH $3790.67
0.64%
Huobi Avalanche Son Fiyatı
AVAX $38.23
-5.07%
BNB Token Son Fiyatı
BNB $593.7
-4.23%
Binance Kayıt Ol

Muhabbit

NFT

Dragon Crypto Gaming’in Oyunu Piyasaya Çıkmaya Hazırlanıyor

Dragon Crypto Gaming, Avalaunch’taki IDO’sundan sonra yeni çalışmalara başladı.

Clock
Paylaş
Dragon Crypto Gaming’in Oyunu Piyasaya Çıkmaya Hazırlanıyor

Dragon Crypto Gaming’in hazırladığı metin tabanlı bir macera RPG oyunu olan The Legend of Aurum Draconis’in 2022 Ağustos ayı ortasında çıkması bekleniyor.

Bu süreçte ise oyun tüm hızıyla geliştirmelerini açıklıyor. Oyun içi dinamiklerde, silah ve ekipman satın alımlarında ve stake işlemlerinde getiri elde etmek için kullanılacak Dragon Crypto Argenti (DCAR), yakın zamanda piyasaya sürüldü. 29 Temmuz 2022 tarihinde Avalaunch platformu üzerinde IDO’su gerçekleşen token, Trader Joe üzerinde DCAR-USDC likiditesi ile işlemlere açıldı.

728×90 muhabbit - Dragon Crypto Gaming'in Oyunu Piyasaya Çıkmaya Hazırlanıyor300x250 muhabbit - Dragon Crypto Gaming'in Oyunu Piyasaya Çıkmaya Hazırlanıyor

DCAR sözleşme adresi: 0x250bdca7D1845cd543BB55E7D82dcA24D48E9f0F

Oyunun piyasaya sürülme tarihi az kaldı ve bu süreçte platform oyun içi eşyalar içeren bir NFT satışı gerçekleştireceğini açıkladı. “DCAR Başlangıç Kiti” adlı kutulardan oyundaki sınıflara göre eşyalar çıkacak. Farklı nadirlikte silah ve zırh seti içerecek olan kutular ayrıca çeşitli kaynaklar da içerecek.

Satışın detayları henüz açıklanmasa da önümüzdeki birkaç gün içinde açıklanacağı belirtildi.

Oyunun Ayrıntılı İncelemesi Avalaunch Platformundan Geldi

Tokenın IDO’sunu gerçekleştiren Avalaunch platformu, tokenın Trader Joe üzerinde işleme açılmasından sonra DCAR hakkında bir rehber video yayınladı. Paylaşılan video içerisinde NFT stratejileri, oynama mekanikleri, yol haritası ve merak edilen birçok ayrıntı yer alıyordu.

The Legend of Aurum Draconis Nasıl Bir Oyun?

MC Ventures’ın da aralarında bulunduğu önemli yatırımcı kuruluşların finansman sağladığı bir macera RPG oyunu olarak karşımıza çıkan projede; her oyuncu karakter olarak Hero NFT’leri kullanıyor. Oyuncular karakterleri ile çeşitli dövüşlere katılıp seviye atlayabilirken; madencilik ve ormancılık gibi aktivitelerle kaynaklar elde edebilir, bunları satabilir ve aynı zamanda marketten silah ve ekipman satın alabilirler.

Oyun hakkında daha fazla bilgi istiyorsanız Dragon Crypto Gaming‘in Muhabbit ile gerçekleştirdiği AMA etkinliğinden daha fazla bilgi edinebilirsiniz.

Daha fazla NFT Haberleri için: NFT haberleri

Daha fazla Metaverse Haberleri için: Metaverse Haberleri

Gelişmelerden ve son dakikalardan haberdar olmak, kripto para dünyasında aktif bir yer edinmek istiyorsanız Telegram kanalımıza bekliyoruz.

Bu içerik sponsorludur.

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar