Huobi Bitcoin Son Fiyatı
BTC $63340
2.29%
Huobi Ethereum Son Fiyatı
ETH $3468.74
1.15%
Huobi Avalanche Son Fiyatı
AVAX $42.3
-2.87%
BNB Token Son Fiyatı
BNB $415.2
0.56%
Binance Kayıt Ol

Muhabbit

BLOCKCHAIN

Dünya Devi KPMG, NFT Yatırımı Yaptığını Duyurdu!

Şirket, kurumsal stratejilerinin bir parçası olarak NFT yatırımı yaptığını duyurdu.

Clock
Paylaş
Dünya Devi KPMG, NFT Yatırımı Yaptığını Duyurdu!

Hollanda merkezli, profesyonel hizmet ağı sunan KPMG’nin Kanada kolu KPMG Kanada, NFT yatırımını açıkladı.

Denetim, vergi, danışmanlık ve diğer profesyonel hizmetler firması olan KPMG, açıklamasında, kurumsal stratejilerinin bir parçası olarak NFT yatırımı yaptıklarını duyurdu.

Binance BannerBinance Banner

Şirket, 10.000 adet NFT’den oluşan ve yayın tarihi itibarıyla taban fiyatı yaklaşık 24.000 dolar olan World of Women (WoW) koleksiyonundan dijital varlıklar satın aldı.

İlginizi çekebilir: NFT Nedir?

KPMG’nin yöneticisi Kareem Sadek, yaptığı açıklamada, pazarlama, işe alma, hayırseverlik ve müşterilerle bağlantı kurma özelliklerini gerekçe göstererek NFT’lerin sayısız kullanım durumu olduğunu belirtiyor.

“Bu satın alma, yalnızca NFT’lerin sürekli büyümesine değil, aynı zamanda WoW’un değerine ve misyonuna olan inancımızı da yansıtıyor.”

KPMG Kanada Danışmanlık Hizmetleri Yönetici Ortağı Benjie Thomas ise yaptığı açıklamada, NFT’lerin satın alınması ve korunması dahil olmak üzere kurumsal bir NFT stratejisi oluşturma konusunda müşterilerine rehberlik etmek için iyi bir konumda olduklarını belirtti.

“Kripto varlıkların ve blok zinciri teknolojisinin kurumsal olarak benimsenmesi büyümeye devam edecek ve varlık portföyünün düzenli bir parçası olacak.”

Şirket, Kripto Para Alanına Yatırım Yapmaya Devam Ediyor

Bu gelişmeler ile birlikte şirket, kurumsal yatırım portföyüne Bitcoin ve Ethereum’u dahil etmesinin ardından NFT alanına da yatırım yapmış oldu.

KPMG’nin gelecekte daha fazla NFT satın alıp almayacağı konusuna da değinen yönetici, şirketin, Kanada’nın değerleri ve markası açısından KPMG ile uyumlu NFT koleksiyonlarına bakacağını ifade etti. Ayrıca bu alana yatırım yapmak ve doğru buldukları projeleri desteklemek için yaratıcı yollar arayacağını söyledi.

Bitcoin Haberleri İçin: Bitcoin Haberleri

Kripto Para Haberleri İçin: Kripto Para Haberleri

Gelişmelerden ve son dakikalardan haberdar olmak, kripto para dünyasında aktif bir yer edinmek istiyorsanız Telegram kanalımıza bekliyoruz.

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar