Huobi Bitcoin Son Fiyatı
BTC $67580.02
-3.10%
Huobi Ethereum Son Fiyatı
ETH $3810.27
1.80%
Huobi Avalanche Son Fiyatı
AVAX $37.73
-5.44%
BNB Token Son Fiyatı
BNB $592.7
-3.33%
Binance Kayıt Ol

Muhabbit

BLOCKCHAIN

E-Spor Devi TSM ve Avalanche Ortaklığı! Avalanche, Blitz’i Blokchain Dünyasına Taşımaya Hazırlanıyor!

TSM ve Avalanche’tan Dev Ortaklık!

Clock
Paylaş
E-Spor Devi TSM ve Avalanche Ortaklığı! Avalanche, Blitz’i Blokchain Dünyasına Taşımaya Hazırlanıyor!

Küresel e-spor, video oyunu ve içerik oluşturucu odaklı şirket olarak bilinen TSM ve şirketin rekabetçi oyun platformu Blitz, oyun endüstrisinde fark yaratmak için blockchain platformu Avalanche’tan faydalanacak.

Söz konusu bu ortaklıkla birlikte, şirketin 30 milyon kullanıcılı oyun uygulaması Blitz, hızı, güvenliği ve ölçeklenebilirliği daha üst seviyelere çıkarmak için özel blok zincirleri olan bir Avalanche Subnet üzerine inşa edilmeye hazırlanıyor. TSM, oyuncuların performans bilgilerini ve öğrenme becerilerini geliştirmelerine yardımcı olmak için Blitz Arena’da ödüller için rekabet etmesine de imkan tanıyacak. TSM ve Blitz kullanıcıları ödemelerini desteklemek, dijital varlıkları depolamak ve satın almak için Avalanche varlık yöneticisi Core’u kullanacak. Blitz’in işlem ücretleri için ise AVAX kullanılacak.

728×90 muhabbit - E-Spor Devi TSM ve Avalanche Ortaklığı! Avalanche, Blitz'i Blokchain Dünyasına Taşımaya Hazırlanıyor!300x250 muhabbit - E-Spor Devi TSM ve Avalanche Ortaklığı! Avalanche, Blitz'i Blokchain Dünyasına Taşımaya Hazırlanıyor!

E-Spor Devi TSM, Avalanche ile Web3 Oyun Ortaklığına Adım Attı!

Avalanche söz konusu ortaklığı Twitter üzerinden yaptığı şu paylaşımla kamuoyuna duyurdu:

“Kemerlerinizi bağlayın, çünkü bu işbirliği oyunlarda devrim yaratabilir.”

Avalanche

Konuyla ilişkili olarak Ava Labs Başkanı John Wu ise şu ifadelerde bulundu:

“TSM ile ortaklık, dünyanın dört bir yanındaki oyunculara gerçekten yenilikçi oyun deneyimleri getiriyor” dedi. Avalanche’ın tamamen özelleştirilebilir Subnet, TSM gibi kuruluşların saniyenin altında işlem hızı, ölçeklenebilirlik ve milyonlarca kullanıcı için güvenlik ile oyun oynamak için mümkün olanın sınırlarını zorlamalarına yardımcı olmak için oluşturuldu.”

Ava Labs Başkanı John Wu

E-spor devi TSM ve Blitz’in kurucusu ve CEO’su Andy Dinh ise şu ifadelerde bulundu:

“Kullanıcılarımıza ve hayranlarımıza değer katacak deneyimlerde Avalanche ile ortak olmaktan heyecan duyuyorum. Bu alanda gerçek liderlerle birlikte, özgün ve faydalı ürünler oluşturmak için uzun vadeli bir vizyonu paylaşıyoruz.”

E-spor devi TSM ve Blitz’in kurucusu ve CEO’su Andy Dinh

Sosyal medya hesaplarımızdan bize katılabilir, son blockchain gelişmelerinden anlık ve hızlı haberdar olabilirsiniz: https://linktr.ee/muhabbitcom

Daha Fazla Kripto Para Haberleri İçin: Kripto Para Haberleri

Daha fazla Blockchain Haberleri için: Blockchain Haberleri

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar