Huobi Bitcoin Son Fiyatı
BTC $62274.27
0.88%
Huobi Ethereum Son Fiyatı
ETH $2998.52
-0.62%
Huobi Avalanche Son Fiyatı
AVAX $33.93
-1.22%
BNB Token Son Fiyatı
BNB $543.3
-1.20%
Binance Kayıt Ol

Muhabbit

ÖNE ÇIKAN

Echidna 2.0 dApp Yeni Özellikleriyle Kullanıcılara Tanıtıldı

Echidna 2.0 dApp’i kullanıcılarına tanıtan Echidna Finans, platformda yeni bir dönemin başladığının altını çizdi.

Clock
Paylaş
Echidna 2.0 dApp Yeni Özellikleriyle Kullanıcılara Tanıtıldı

Echidna 2.0 dApp’i kullanıcılarına tanıtan Echidna Finans, platformda yeni bir dönemin başladığının altını çizdi.

Platform, Echidna 2.0 dApp şerefine düzenlediği bir kampanya ile 3 şanslı katılımcının her birine 1.000 $ECD olacak şekilde toplamda 3.000 $ECD dağıtmaya hazırlanıyor.

728×90 muhabbit - Echidna 2.0 dApp Yeni Özellikleriyle Kullanıcılara Tanıtıldı300x250 muhabbit - Echidna 2.0 dApp Yeni Özellikleriyle Kullanıcılara Tanıtıldı

Ancak bu kampanya buz dağının yalnızca görünen yüzü. Echidna 2.0 dApp bir dizi yeni güncellemeyle platformun çehresinin değişeceğinin habercisi oluyor. Söz konusu değişikliklerin başında mevcut UI’ın fonksiyonlarının geliştirilmesi geliyor.

Yeni uygulamanın en dikkat çekici özelliklerinden biri kullanıcı dostu uyarı ekranı. Ekranda yer alan ölçümler, hazine istatistikleri ve yatırım performansları üzerinde protokol şeffaflığını desteklemek için kullanıcıların TVL, $ECD dolaşımındaki arz, $vePTP hazinesi ve daha fazlası hakkındaki verileri gerçek zamanlı olarak izlemesine olanak tanıyor.

echidna 1067x600 - Echidna 2.0 dApp Yeni Özellikleriyle Kullanıcılara Tanıtıldı
Echidna Finance

Echidna 2.0 dApp Kullanıcıların APR Takibini Kolaylaştırıyor

Uyarı ekranına ek olarak yeni arayüz aynı zamanda bir $PTP panosuna da sahip. Bu $PTP panosu sayesinde kullanıcılar maksimum artış elde etmek için gerekli olan $ECD miktarını güncel veriler üzerinden rahatlıkla takip edebiliyor.

Ayrıca Echidna 2.0 dApp’te kullanıcılar APR dökümünü ve ilgili tokenlar için talep edilebilir ödülleri gösteren Hover araç ipuçlarına da erişim imkanı ediniyor.

İlginizi Çekebilir: Echidna Finance Nedir?

Yeni dApp $ECD kilitlemesi için bir ilerleme çubuğu ve hesap makinesine de sahip. Diğer bir deyişle, yeni uygulamada ecdPTP-PTP LP’ye bağlıyken bir kullanıcıya maksimum artış elde etmek için ne kadar $ECD’yi kilitlemesi gerektiğini gösteren bir geçiş çubuğu mevcut. Buna ek olarak yeni eklenen APR hesaplayıcı da kullanıcıların gelecekteki ödüllerini ve APR artışlarını ön görmelerini sağlıyor.

Son olarak uygulama artık Platypus dApp üzerinde AVAX’tan değiştirilebilen wAVAX ve sAVAX mevduatlarını da kabul ediyor.

Echidna dApp: https://app.echidna.finance/

Echidna Twitter: https://twitter.com/echidna_finance

Echidna Medium: https://medium.com/@echidnafinance

Echidna Telegram: http://t.me/echidnafinance

Echidna Discord: discord.gg/YaH8yP4X3D

Bu içerik sponsorludur.

Daha fazla Blockchain Haberleri için: Blockchain Haberleri

Gelişmelerden ve son dakikalardan haberdar olmak, kripto para dünyasında aktif bir yer edinmek istiyorsanız Telegram kanalımıza bekliyoruz.

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar