Huobi Bitcoin Son Fiyatı
BTC $65373.91
2.23%
Huobi Ethereum Son Fiyatı
ETH $3168.01
5.35%
Huobi Avalanche Son Fiyatı
AVAX $37.75
11.82%
BNB Token Son Fiyatı
BNB $565.6
2.24%
Binance Kayıt Ol

Muhabbit

DEFI

Echidna Finance ve Avatar Ventures Arasında Stratejik Partnerlik Kuruldu!

Platypus Finance üzerindeki getiri fırsatlarını kullanıcıları için artıran Echidna Finance, Avatar Ventures ile yeni partnerliğini duyurdu.

Clock
Paylaş
Echidna Finance ve Avatar Ventures Arasında Stratejik Partnerlik Kuruldu!

Geçtiğimiz günlerde (14 Nisan 2022) Echidna Finance, Medium ve Twitter hesaplarından bir duyuru gerçekleştirdi. Duyuruya göre Avalanche ekosisteminde önemli bir yatırımcı olan Avatar Ventures ile Echidna Finance arasında stratejik partnerlik kuruldu.

İlginizi çekebilir: Echidna Finance Nedir?

728×90 muhabbit - Echidna Finance ve Avatar Ventures Arasında Stratejik Partnerlik Kuruldu!300x250 muhabbit - Echidna Finance ve Avatar Ventures Arasında Stratejik Partnerlik Kuruldu!

Asya Pazarına Bir Adım Daha

7 Nisan 2022 tarihinde Echidna Finance ve Terra (LUNA) arasında bir partnerlik duyurusu yapılmıştı. Bu partnerlik ile birlikte Echidna Finance, Avalanche blok zincirinde UST’nin benimsenmesini sağlayacaktı. Bu önemli gelişmenin ardından Echidna Finance tarafından 1 hafta sonra, bir diğer partnerlik duyurusu daha yapıldı.

İlginizi çekebilir: Echidna Finance, Terra İle Ortaklık Sağladı!

Avatar Ventures; Avalanche ekosisteminde Colony, Kalao ve Defrost Finance gibi önemli projelerin büyümesine destek olmuştu. Echidna duyurusunda, kurulan bu partnerlikten dolayı mutlu olduklarını bildirdi.

Platypus Finance’in de erken aşama yatırımcılarından olan Avatar Ventures; Echidna ile kurulan partnerlik sonrası vesting sürecinde elde edilen PTP varlıklarını Echidna platformu üzerinde 2 yıllığına kilitleyerek değerlendirecek. Kurulan partnerlikle birlikte aynı zamanda Avatar Ventures, Echidna Finance’in Asya pazarına ulaşmasında önemli bir rol oynayacak.

İlginizi çekebilir: Echidna 2.0 Tanıtıldı! Peki Yeni Sürümde Neler Var?

echidna kapak - Echidna Finance ve Avatar Ventures Arasında Stratejik Partnerlik Kuruldu!

Gelecekte Topluluğu Neler Bekliyor?

  • Echidna V2 yaklaşık 2 hafta içerisinde aktive edilecek. UI/UX ve marka güncellemesi, veECD için yıllık getiri oranı hesaplama araçları ve hızlandırma mekanizması yeni versiyon içerisinde yer alıyor olacak.
  • Önümüzdeki günlerde Echidna Finance, daha fazla partnerlik haberi geleceğini söylüyor.
  • Platypus NFT’leri de yakın gelecekte topluluğa duyurulacak bir başka müjde olacak.

Bu içerik sponsorludur.

Daha fazla DeFi Haberleri için: DeFi Haberleri

Gelişmelerden ve son dakikalardan haberdar olmak, kripto para dünyasında aktif bir yer edinmek istiyorsanız Telegram kanalımıza bekliyoruz.

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar