Huobi Bitcoin Son Fiyatı
BTC $69386
-0.56%
Huobi Ethereum Son Fiyatı
ETH $3846.78
4.44%
Huobi Avalanche Son Fiyatı
AVAX $39.44
-0.03%
BNB Token Son Fiyatı
BNB $604.5
-1.35%
Binance Kayıt Ol

Muhabbit

EigenLayer Airdrop’undan Müjdeli Haber Geldi!

Clock
Paylaş
EigenLayer Airdrop’undan Müjdeli Haber Geldi!

EigenLayer, son açıklamasıyla kullanıcılarını sevindirdi. Eigen Foundation tarafından yapılan duyuruya göre, EigenLayer’ı 29 Nisan’dan önce kullanan her kullanıcıya airdrop sırasında 100 adet EIGEN tokeni verilecek. Bu dağıtımın toplam değeri yaklaşık 1.000 doları bulacak.

728×90 muhabbit - EigenLayer Airdrop’undan Müjdeli Haber Geldi!300x250 muhabbit - EigenLayer Airdrop’undan Müjdeli Haber Geldi!

EigenLayer kendi kripto parası için heyecan verici bir airdrop kampanyası başlatmıştı. Bu kampanya kapsamında %15’lik bir bölüm topluluğa ayrıldı ve farklı sezonlar boyunca kullanıcılara dağıtılacak. İlk %5’lik dilim ise platformda uzun süredir aktif olan kullanıcılara tahsis edildi.

Ancak, projenin ekibine ve yatırımcılarına ayrılan %55’lik kısım ve kullanıcılara ayrılan %5’lik dilim sosyal medyada bazı tartışmalara yol açtı. Özellikle kullanıcılara ayrılan dilimin düşük olduğu yönünde eleştiriler yapıldı.

Müjdeli Haber Geldi!

Airdrop ile dağıtılan tokenlar, protokoldeki yeni özelliklerin devreye girmesinden önce belirli bir süre kilitli kalacak. EigenLayer ekibi bu özelliklerin mainnet’e gelmesinin hedeflendiği tarihin 30 Eylül 2024 olduğunu açıkladı. Bu süre zarfında kullanıcılar tokenlarını kullanabilmek için belirli bir beklemeyi göze alacaklar.

EigenLayer’ın bu airdrop hamlesi, kripto dünyasında büyük bir ilgi uyandırdı ve kullanıcılar arasında heyecan yarattı. Dağıtılacak olan EIGEN tokenleri projenin gücünü ve topluluğa olan bağlılığını göstermesi açısından önemli bir adım olarak değerlendiriliyor.

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar