Huobi Bitcoin Son Fiyatı
BTC $66071.47
0.83%
Huobi Ethereum Son Fiyatı
ETH $3553.21
5.01%
Huobi Avalanche Son Fiyatı
AVAX $29.98
1.49%
BNB Token Son Fiyatı
BNB $605.2
1.71%
Binance Kayıt Ol

Muhabbit

NFT

Eldarune, ELDA Token Ön Satışının Detaylarını Paylaştı!

Ön satış, platformun kendi NFT pazar yeri olan Digard üzerinden yapılacak.

Clock
Paylaş
Eldarune, ELDA Token Ön Satışının Detaylarını Paylaştı!

Orta çağ zamanlarını tema alan çok oyunculu bir aksiyon oyunu Eldarune, platformun yerel tokenı “ELDA”nın ön satışı ile ilgili detayları açıkladı.

728×90 muhabbit - Eldarune, ELDA Token Ön Satışının Detaylarını Paylaştı!300x250 muhabbit - Eldarune, ELDA Token Ön Satışının Detaylarını Paylaştı!
https://twitter.com/PlayEldarune/status/1627675871367598087

Kendi NFT pazar yeri olan Digard üzerinden yapılacak olan ön satış için belirlenen tarihler şu şekilde:

  • WL Şansı İçin Son Gün: 23.02.2023 / 21.00
  • Satış Başlangıç ​​Tarihi: 25.02.2023 / 16:00
  • Satış Bitiş Tarihi: 28.02.2023

Toplamda 50.000$’lık “ELDA” satışı yapılması planlanıyor. Yatırımcılar, platforma MetaMask cüzdanlarını bağlayıp, Avalanche C-Chain üzerinden USDT/USDC/BUSD stablecoinleri kullanarak ön satışa katılabilecek.

ELDA token ön satış fiyatı 0,0135 olarak belirlenmiş durumda. Yapılan açıklamada, satın alınacak “ELDA” tokenların %10’luk kısmının kilidi TGE’de açılacak. İlk kilit açılımından sonra kalan tokenlar 3 ay boyunca kilitli kalacak. 3 ay sonrasında ise kalan kısmı 8 ayda doğrusal olarak alabileceksiniz. Eldarune, ELDA token TGE tarihinin, 2023 yılı mart ayı sonu veya nisan ayı başında olacağını belirtiyor.

Bu arada ön satışa katılanlar satın alacakları miktara göre çeşitli ödüller de kazanabilecek. Detaylar için aşağıdaki tabloyu inceleyebilirsiniz:

elda 900x286 - Eldarune, ELDA Token Ön Satışının Detaylarını Paylaştı!

Ön satışa katılmak isterseniz detaylı bilgi için platformun sosyal medya kanallarını takip edebilirsiniz.

Eldarune Hakkında

Eldarune, Avalanche üzerine kurulu, orta çağ zamanlarını tema alan çok oyunculu bir aksiyon RPG oyunu olarak karşımıza çıkıyor. Platform, temelde web2 oyuncularını web3 oyunlarına taşımayı hedefliyor.

İlginizi çekebilir: GameFi Nedir?

Bu oyunda, oyuncular düşmanlarını yenmek için kişisel yeteneklerini, silahlarını, savaş gemilerini ve ejderhalarını kullanarak oyun içerisindeki rekabeti sürdürebilecekler.

Oyun içerisinde düşmanlarını yenmek isteyen oyuncular yalnızca karakterlere karşı savaşmayacak. Oyun içerisinde savaş gemisi üzerinde diğer gemilere ve ejderhalara karşı da mücadele verecek. Oyunu oynayabilmek için oyunun ana karakteri olan Alec’in NFT’sine sahip olmak gerekiyor.

Eldarune dünyasında her biri kendi oynanışı, deneyimleri ve ödül sistemleri olan 4 farklı oyun modu bulunuyor: Campaign, Dungeon, Clan boss ve PvP Arena.

eldarune3 - Eldarune, ELDA Token Ön Satışının Detaylarını Paylaştı!

Campaign: Tek oyuncunun deneyim sağladığı mod.

Dungeon: Oyuncuların oyun içerisinde tek başlarına veya takım arkadaşları ile yarıştığı ve zindanlardaki düşmanlara karşı mücadele verdiği mod.

Clan Boss: Oyuncuların klanlarıyla birlikte yarıştığı yüksek risk ve ödül içeren oyun modudur.

PVP Arena: Oyuncuların birbirlerine karşı mücadele verdiği 1v1, 5v5 veya 5v5v5 vb. ile savaşabilecekleri çok oyunculu moddur. Söz konusu bu modda oyuncular ejderhalarla hava savaşları ve savaş gemileriyle deniz savaşları yapabilirler.

Eldarune’a ait tüm sosyal medya kanallarına buradan ulaşabilirsiniz.

Sosyal medya hesaplarımızdan bize katılabilir, son blockchain gelişmelerinden anlık ve hızlı haberdar olabilirsiniz: https://linktr.ee/muhabbitcom

Daha Fazla NFT Haberleri İçin: NFT Haberleri

Daha fazla Blockchain Haberleri için: Blockchain Haberleri

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar