Huobi Bitcoin Son Fiyatı
BTC $65405.37
-0.17%
Huobi Ethereum Son Fiyatı
ETH $3580.98
0.49%
Huobi Avalanche Son Fiyatı
AVAX $27.51
0.92%
BNB Token Son Fiyatı
BNB $601.3
-0.18%
Binance Kayıt Ol

Muhabbit

ÖNE ÇIKAN

Elixir Games, Ava Labs ile stratejik ortaklık kurdu

Clock
Paylaş
Elixir Games, Ava Labs ile stratejik ortaklık kurdu

Web3 oyun firması Elixir Games, Avalanche ekosistemi geliştiricisi Ava Labs ile stratejik bir ortaklık duyurdu. Elixir Games ayrıca Breach Studios’tan web3 oyunu RoboKiden’ı da satın aldı. Ve bu yıl içerisinde KIDEN token’ını piyasaya sürmeyi planlıyor. Video oyun yayıncısı Square Enix, Solana Vakfı ve Shima Capital da Elixir Games’i desteklemektedir.

728×90 muhabbit - Elixir Games, Ava Labs ile stratejik ortaklık kurdu300x250 muhabbit - Elixir Games, Ava Labs ile stratejik ortaklık kurdu

Web3 oyun firması Elixir Games, Ava Labs ile stratejik bir ortaklık kurduğunu duyurdu

Ava Labs ile yapılan ortaklık kapsamında Elixir oyun oynama ve dijital varlıklar için Avalanche altyapısını kullanmayı hedefliyor. The Block tarafından paylaşılan habere göre RoboKiden’ın blockchain üzerinde evrim geçirmesi anlamına geliyor.

Elixir Games CEO’su Carlos Rodan’ın The Block’a yaptığı açıklamada şu ifadelerde bulundu:

“Ava Labs ile ortak olarak özellikle oyunlar için tasarlanmış Web3 teknolojisinin geliştirilmesinde lider olan bir şirketle işbirliği yapmak ve oyuncuların bu canlı arena oyununa katılmasını sabırsızlıkla bekliyoruz.”

Elixir Games CEO’su Carlos Rodan

Elixir Games Mart ayında katıldığı bir fonlama turunda Square Enix, Shima Capital ve Solana Vakfı’ndan toplamda 14 milyon dolarlık fon toplamayı başarmıştı.

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar