Huobi Bitcoin Son Fiyatı
BTC $56924.77
10.88%
Huobi Ethereum Son Fiyatı
ETH $3262.33
6.31%
Huobi Avalanche Son Fiyatı
AVAX $39.25
6.02%
BNB Token Son Fiyatı
BNB $397.1
0.91%
Binance Kayıt Ol

Muhabbit

BITCOIN

Elon Musk Bitcoin ile Kira mı Ödeyecek?

Elon Musk BTC ile ödeme yapmayı sevecektir!

Clock
Paylaş
Elon Musk Bitcoin ile Kira mı Ödeyecek?

Kripto para biriminin benimsenmesi konusunda öncülerden biri olan Elon Musk, Bitcoin ile kira ödemeye başlayacak olabilir.

Technoking” tarafından herhangi bir açıklama yapılmadı ancak 7 Nisan’da Los Angeles menşeli emlak firması Caruso Properties, Winklevoss ikizleri tarafından kurulan Gemini borsası ile bir ortaklık yapmış.

Binance BannerBinance Banner

Bu arada Caruso, Kaliforniya, Glendale’deki Brand Center’ın sahibi konumunda. Bu mülkün içinde ise Tesla bayisi bulunmakta.

1.5 milyar $’lık Bitcoin satın aldıktan ve hemen akabinde Tesla araçları için ödeme yöntemi olarak Bitcoin’i kabul ettikten sonra, Elon Musk’ın kira ödemeleri için de Bitcoin’i tercih etmesi çok mu fazla?

Şirketin sahibi Rick Caruso, henüz Bitcoin kullanarak ödeme almak için acele etmediğini, ancak şirketin yaptığı yatırımın çoktan kârlı bir hale geldiğini de belirtti.

Caruso, konu hakkında şunları söyledi:

Bu yatırımın bizim için iyi olduğunu şimdiden kanıtladığına inanıyorum.

Caruso, mülklerini potansiyel Bitcoin alıcılarına sunarak, geleceğini planlıyor gibi görünüyor. Kredi kartlarının ilk zamanlarını BTC ile karşılaştıran Caruso, şunları söyledi:

Bitcoin ve blockchain teknolojisinin de kredi kartlarının yaptığı atılımı yapabileceğini düşünüyorum.

Gemini CEO’su ve kurucu ortağı Tyler Winklevoss, kripto para kullanımın emlak piyasasına doğru hareket ettiğini “görmekten” heyecan duyduğunu ve bu hareketin sektör için çok faydalı olacağını da sözlerine ekledi.

Winklevoss, “Hem müşteri deneyimleri hem de kendi iş operasyonları adına kripto para birimlerini benimseyerek emlak sektörüne yeni bir soluk getiren Caruso ile ortaklık yapmaktan heyecan duyuyoruz.” dedi.

Daha fazla Blockchain Haberleri için: Blockchain Haberleri

Daha fazla Bitcoin Haberleri için: Bitcoin Haberleri

Gelişmelerden ve son dakikalardan haberdar olmak, kripto para dünyasında aktif bir yer edinmek istiyorsanız Telegram kanalımıza bekliyoruz.

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar