Huobi Bitcoin Son Fiyatı
BTC $59990.09
2.16%
Huobi Ethereum Son Fiyatı
ETH $3187.03
0.82%
Huobi Avalanche Son Fiyatı
AVAX $25.73
-0.96%
BNB Token Son Fiyatı
BNB $536.4
1.25%
Binance Kayıt Ol

Muhabbit

BLOCKCHAIN

Elon Musk, İçerik Üreticilerinin Para Kazandığı Özellikte Değişikliğe Gitti!

Elon Musk içerik üreticilerinin para kazanma özelliğinde değişikliğe gitti.

Clock
Paylaş
Elon Musk, İçerik Üreticilerinin Para Kazandığı Özellikte Değişikliğe Gitti!

X platformunun sahibi Elon Musk içerik üreticilerinin para kazanma özelliğinde değişikliğe gitti. Bildiğiniz üzere Elon Musk birkaç ay önce, Twitter hesabından yaptığı paylaşımda Blue üyelerinin reklam gelirlerinden para kazanacağını açıklamıştı. Musk’ın bu paylaşımı üzerine etkileşim elde etmek isteyen içerik üreticileri, sosyal medyada doğruluğu kanıtlanmamış içerikleri sıklıkla paylaşıyordu. Musk ise bu özellik konusunda önemli bir değişikliğe giderek, X’te yanlış bilgi olduğu belirlenen paylaşımların gelir getirmesinin engelleneceğini açıkladı.

728×90 muhabbit - Elon Musk, İçerik Üreticilerinin Para Kazandığı Özellikte Değişikliğe Gitti!300x250 muhabbit - Elon Musk, İçerik Üreticilerinin Para Kazandığı Özellikte Değişikliğe Gitti!

Musk X üzerinden yaptığı açıklamada şu ifadelerde bulundu:

“Buradaki fikir, sansasyonellik yerine doğruluk teşvikini en üst düzeye çıkarmaktır. İnsanların gelirlerini engellemek için topluluk notlarının bir araç olarak kullanma girişimlerinin hemen anlaşılacağını belirtmek gerekiyor, çünkü tüm kod ve veriler açık kaynaklıdır.”

Elon Musk

Sosyal medya hesaplarımızdan bize katılabilir, son blockchain gelişmelerinden anlık ve hızlı haberdar olabilirsiniz: https://linktr.ee/muhabbitcom

Daha Fazla Kripto Para Haberleri İçin: Kripto Para Haberleri

Daha fazla Blockchain Haberleri için: Blockchain Haberleri

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar