Huobi Bitcoin Son Fiyatı
BTC $65702.1
2.83%
Huobi Ethereum Son Fiyatı
ETH $3140.8
4.56%
Huobi Avalanche Son Fiyatı
AVAX $37.14
9.14%
BNB Token Son Fiyatı
BNB $564.6
2.56%
Binance Kayıt Ol

Muhabbit

ÖNE ÇIKAN

Elon Musk, Twitter’ın Yeni NFT Özelliğini Eleştirdi!

Elon Musk Twitter’ın yeni NFT özelliğine tepki gösterdi!

Clock
Paylaş
Elon Musk, Twitter’ın Yeni NFT Özelliğini Eleştirdi!

Tesla CEO’su Elon Musk, Twitter’ın yeni NFT entegrasyonunu gereksiz olduğunu dile getirdi. Elon Musk bugün (21 Ocak 2022 Cuma günü) bir tweet attı. Twitter üzerinden paylaştığı gönderide Musk, sosyal medya platformunun spam etkinliğini engellemek yerine NFT entagrasyonunu sağlamaya çalışmasının gereksiz olduğunu savundu.

728×90 muhabbit - Elon Musk, Twitter'ın Yeni NFT Özelliğini Eleştirdi!300x250 muhabbit - Elon Musk, Twitter'ın Yeni NFT Özelliğini Eleştirdi!

İlginizi Çekebilir: Elon Musk Kimdir?

Elon Musk twıtter

Elon Musk, Twitter’ın yeni özelliğini can sıkıcı olarak nitelendirirken, tweet’ine de şu şekilde devam etti:

Kripto para dolandırıcılarının her tweet’e spam yaparak kullanıcıları yanlış yönlendirmeye çalışırken, Twitter mühendisleri NFT entegrasyonu için mi çalışıyor?

Twitter’dan Yeni NFT Özelliği

Dün yani 20 Ocak Perşembe günü (20.01.2022) Twitter bir duyuru gerçekleştirdi. Duyuruya göre; Twitter Blue hesabı ve iOS işletim sistemiyle çalışan cihazlara sahip olan kullanıcılar profil resimlerine NFT’lerini ekleyebilecek. Twitter’ın NFT entegrasyonu şu anda yalnızca sosyal medya şirketinin abonelik hizmeti olan Twitter Blue üyeleri tarafından kullanılabiliyor.

İlginizi Çekebilir: Twitter, NFT Profil Resmi Özelliğini Başlatıyor!

Twitter, NFT Profil Resmi Özelliğini Başlatıyor!

Twitter’ın yeni NFT özelliğini eleştiren Musk, aslında NFT’leri sevmediği için değil, Twitter platformunun daha büyük sorunları varken bu entegrasyonla uğraşmasının gereksiz olduğunu savunuyor. Twitter’da birçok sahte hesap kripto para yatırımcısını dolandırmaya çalışıyor. Twitter platformu da kripto para ekosistemi için kullanılan en büyük platformlardan birisidir.

Twitter’da Kripto Para Dolandırıcıları!

Daha önce, 2020 yılında bir Musk taklitçisi, yatırımcılardan 2 milyon dolar çaldı. Bununla birlikte Elon Musk bu eleştirileri yaparken hala birçok dolandırıcı gönderilen tweet’in altında yeni yatırımcıları dolandırmaya çalışıyordu.

MicroStrategy CEO’su Michael Saylor gibi davranan bir dolandırıcı, yakın zamanda bir kişiden 1 milyon dolar değerinde BTC çaldı.

Daha Fazla Blockchain Haberleri İçin: Blockchain Haberleri

Gelişmelerden ve son dakikalardan haberdar olmak, kripto para dünyasında aktif bir yer edinmek istiyorsanız Telegram kanalımıza bekliyoruz.

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar