Huobi Bitcoin Son Fiyatı
BTC $66567.44
4.01%
Huobi Ethereum Son Fiyatı
ETH $3486.98
2.50%
Huobi Avalanche Son Fiyatı
AVAX $28.13
4.34%
BNB Token Son Fiyatı
BNB $590.2
3.25%
Binance Kayıt Ol

Muhabbit

ÖNE ÇIKAN

Elon Musk, X’teki Paylaşımlarından Dolayı İşvereniyle Problem Yaşayan Kullanıcıların Mahkeme Masraflarını Karşılayacak!

Elon Musk, X’te yaptığı paylaşımları veya beğenileri nedeniyle işvereni ile problem yaşayan kullanıcıların mahkeme masraflarını karşılayacağını duyurdu!

Clock
Paylaş
Elon Musk, X’teki Paylaşımlarından Dolayı İşvereniyle Problem Yaşayan Kullanıcıların Mahkeme Masraflarını Karşılayacak!

Elon Musk, Twitter yeni ismiyle X platformunda yaptığı yeniliklerle kamuoyunda yankı uyandırmaya devam ediyor. Twitter’ı satın aldığı günden bu yana değişikliklerde bulunan Musk, Twitter paylaşımlarına kısıtlama getirme kararıyla eleştiri oklarını üzerine çekmişti. Büyük tepki toplayan bu hamle sonrası ise Musk geri adım atmıştı. Yakın zaman önce de isminde ve logosun da değişikliğe giden platformdan önemli bir açıklama geldi.

728×90 muhabbit - Elon Musk, X'teki Paylaşımlarından Dolayı İşvereniyle Problem Yaşayan Kullanıcıların Mahkeme Masraflarını Karşılayacak!300x250 muhabbit - Elon Musk, X'teki Paylaşımlarından Dolayı İşvereniyle Problem Yaşayan Kullanıcıların Mahkeme Masraflarını Karşılayacak!

Elon Musk Twitter üzerinden yaptığı paylaşımda, X platformunda yaptığı paylaşım ve beğenilerinden dolayı işvereniyle problem yaşayan kullanıcıların mahkeme masraflarını karşılayacağını belirtti.

“Bu platformda bir şey paylaştığınız veya beğendiğiniz için işvereniniz tarafından haksız muameleye maruz kaldıysanız, yasal faturanızı biz karşılarız. Limit yok. Lütfen bize bildirin.”

Elon Musk

Sosyal medya hesaplarımızdan bize katılabilir, son blockchain gelişmelerinden anlık ve hızlı haberdar olabilirsiniz: https://linktr.ee/muhabbitcom

Daha Fazla Kripto Para Haberleri İçin: Kripto Para Haberleri

Daha fazla Blockchain Haberleri için: Blockchain Haberleri

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar